Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az ami miatt taszító...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az ami miatt taszító lettem a nők számára? 29F

Figyelt kérdés
16-20 évesen egész jól néztem ki, szép lányok szemeztek velem, bámultak, leszólítottak utcán, tömegközlekedésen, aztán fokozatosan egyre kevesebb érdeklődést mutattak irántam, akadt azért pár lány akinek tetszettem, mondjuk nem olyan szépek, 26 évesen volt utoljára barátnőm. Mostanra teljesen láthatatlan lettem, észre se szoktak venni a nők, nem néznek rám se, neten se tudok ismerkedni mert nincs match-em. Csak simán megöregedtem és ezért nem kellek senkinek? Ami még különbség, hogy fiatalon sovány voltam (60-70 kg 190 cm), sokat is cikiztek miatta, de lehet hogy a csajoknak tetszett? Most nagyobb darab vagyok, nem elhízott kb 85 kg. A hajam is más, akkor hosszabb volt, most rövid felnyírt. Vagy ilyenkor már inkább az anyagiakat nézik a nők? Mondjuk ismeretlenül azt nehéz megítélni (öltözködésre igényes vagyok).
máj. 22. 21:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
72%
Ugyanígy voltam mint te, régen vékony voltam, aztán egy ideig nem, és rákellett jönnöm, hogy az összes +kg az arcomra jött rá, amitől az arcom vonásai tűntek el, és nem látványosan, de épp eléggé megváltozott ez miatt az arcszerkezetem, hiába voltam csak 5kg túlsúlyban kb, visszafogytam, és azóta minden a régi.
máj. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Van benne valami, nekem is zsírososik az arcom.
máj. 22. 21:37
 3/19 A kérdező kommentje:
*zsírosodik
máj. 22. 21:37
 4/19 anonim ***** válasza:
67%
Valoszínûleg megváltozott az arcod. Vagy az öregedés miatt, vagy a hízás miatt, vagy mindkettõ miatt. Csomó fiatalon fullos pasiból átlagos kinézetû lesz 29 éves korára
máj. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
79%
Meg a haj is valóban közrejátszhat.
máj. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
13%
Helyesen írsz, jól fogalmazol, értelmesnek tűnsz és ez minden bizonnyal élőben is látszik rajtad. Személyes példámból kiindulva ez a mai nőknek taszító. :D Nem egyszer kaptam már meg, hogy "magas a homlokom, biztos okos vagyok és ez félelmetes is egyben, mert úgy nézek ki miatta, mint egy XY sorozatgyilkos" (tényleg így mondták).
máj. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez van velem is, 6 évvel ezelőtt én egy extra jóképű srác voltam, olyan bókokat kaptam, hogy hihetetlen, "nem hiszem el hogy lehetsz ennyire jóképű", "én még életemben nem láttam iyen jóképű férfit", "ne haragudj, hogy ezt mondom, férfira nem szokták mondani, de egyszerűen szép vagy, gyönyörű".....ez 2018-ban volt.


Ma az arcom olyan mint egy 47 éve az utcába elő hajléktalannak, aki átesett 127 szívinfarktuson, 247 sztrókon, 47 telet, 47 tavaszt nyarat, őszt élt át egy padon, kannás borból meg kukák maradékaiból él.


Komolyan mondom, 6 évről beszélünk és ha megmutatom a régi képeket és a mostani képeket valakinek, nem hiszik, nem hinnék el, hogy én vagyok.


Nagyon gáz, olyan trágya érzés, hogy ilyenné váltam, el sem hiszem.

máj. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Most visszanéztem megint a régi képeim....😭😭😭 Nem létezik, hogy valami sugárzást kaptam, vagy valami.....úthenger, vagy vonatgázolás, vagy a rossz és boldogtalan párkapcsolatom miatt csúnyultam el....mi a szar lehet ez.
máj. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
De legalább jófej vagy 7-es :D
máj. 23. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ez csak két ghosting. A nőknek szokásuk így "visszautasítani". :D
máj. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!