Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire lehet jol elni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet jol elni a szemelyi edzosegbol? A nok szamara mennyire vonzo/taszito munka?

Figyelt kérdés

Ferfikent olyan munkat szeretnek valasztani a kesobbiekben, amibol fennt tudom tartani a csakadomat es jo szinvonalon tudunk elni. Tudom, hogy nyilvan kulonbseg van szemelyiedzo es szemelyiedzo kozott is, lehet jol es rosszul csinalni, de tegyuk fel ha jol vagy legalabb kozepesen tudnam csinalni, mennyire tudnam megvalositani a magas eletszinvonalat?

Meg az erdekelne hogy a nok hogyan viszonyulnak egy ilyen munkajuk ferfihoz? Tetszik nekik, vagy nem, Mennyire becsulnetek meg, vagy mennyire neznetek le a fiut erte?

Viszonylag csendes fiu vagyok, ami lehet akadalyozna kicsit, de szorgalmas


2020. márc. 22. 15:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
A személyiedző tipikusan az a szakma/munka amit nem a képzésen tanulsz keg, valamit nem az a lényege hogy mennyire tudod. Csak azok élnek belőle jól akik az adott sportban előtte is bajnokok voltak, ismertek, ezért alapból van egy ismerettségük, és így van meg a nagy ügyfélkörük.
2020. márc. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%

Jól élni nem fogsz, ha csendes, visszahúzódó vagy, nem tudod eladni magad! A meggyőző teljesítményen kívül rámenősség, és motiválni tudás is kell hozzá.

Ez a munka semmivel nem lebecsülendőbb, mint bármelyik.

2020. márc. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kuncsaftkörrel működőképes. Kb mint egy fodrász vagy tetováló.
2020. márc. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem személyi edzőként megélni változó sikerességgel lehet, nagyon függ attól, hogy mennyi állandó vendéged van, illetve éppen az év melyik szakaszában vagy (pl fogadni mernék, hogy januárban többen mennek edzőhöz, meg májusban közvetlenül a strandszezon előtt is, de mondjuk október-novemberben már jelentősen kevesebben). Nekem nem hangzik olyan nagyon stabil megélhetésnek, de belelátásom nincs, szóval ebből a szempontból nem tudok releváns választ adni.


Nőként viszont biztos, hogy sose jönnék össze személyi edzővel. Nem azért, mert lenézném vagy nem becsülném meg, hanem mert egyrészt az életstílusunk biztosan nem lenne összeegyeztethető, de az még hagyján, hanem sosem tudnék nyugodt maradni mellette. Egyik barátnőmnek a (volt) pasija személyi edző, nagyon helyes, vonzó fiú, de azért nekik elég sok problémájuk volt ebből, a srác időbeosztása miatt (jellemzően ugye délutánonként-esténként és hétvégén dolgozott, a lánynak meg "normál" munkaideje van), illetve az, hogy azért edzőként néha igencsak csinos lányokkal kell gyakran fizikailag érintkeznie, amiből adódhatnak kellemetlen szituációk. Én ismerem magam annyira, hogy tudjam, sem személyi edzővel, sem masszőrrel, sem semmi olyan munkát végzővel nem tudnék együtt lenni, akinek a munkakörébe beletartozik más, potenciálisan nálam vonzóbb nők taperolása. Szerintem inkább ez utóbbi elem lenne az, amivel sokan nem tudnának együtt élni, és bár ismerkedésre abszolút van lehetőség ilyen munkakörben, szerintem egyáltalán nem egy párkapcsolat-kompatibilis hivatás.

2020. márc. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
26%

Tipikusan az a meló, aminél minden attól függ, hogy mennyire vagy eladható és mennyire tudod magad eladni.

Konkrét példa: Ha jók a testi adottságaid és kidolgoztad magad, van egy haverod egy jól menő helyen, akkor nagyon jól megélhetsz belőle.

A csajok több, mint fele pedig instant szétdobja a lábát, ezen ne parázz.

2020. márc. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Fiúban a személyi edző kb. olyan, mint a masszőr lány. Nem jönnék vele össze, max csak szexre, ha csak az kell. Arra viszont nem nehéz őket felszedni.

Megélni akkor tudsz, ha az idősebb hölgy (vagy úr) kuncsaftoknak nyújtasz némi extra privát edzést.

2020. márc. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ismerősöm milliókat keres ezzel és kb minden nőt megdug akit akar
2020. márc. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Lehet hogy felreerthetoen fogalmaztam. Nem “megdugni” szeretnek minden not, hanem arra lennek kivancsi hogy egy stabil ferfikent, csaladapakent tudnanak e takinteni a nok egy szemelyi eszore.

A fizikumom bar jo, de nem vagyok annyira kigyurva, inkabb szalkas vagyok, vekonyabb alkat

2020. márc. 22. 16:05
 9/11 anonim ***** válasza:
Vajon, akik az #5-ös válaszom lepontozták, hány edzőteremben voltak már, hányszor jártak el edzeni és hány versenyszinten edző ismerősük van? :D
2020. márc. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én sose lennék nyugodt egy személyi edző pár mellett.

Túl sok és nagy kísértés éri folyamatosan.

Egész nap bámulja, érinti, formázza a testeket.

És lehet ő bármilyen rendes, vannak nagyon nyomulós csajok.

2020. márc. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!