Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Amikor Facebook Társkeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Amikor Facebook Társkeresőn a jobbra-balra húzós résznél elém kerül a profilotok és az egyik képetekhez írok egy üzenetet, azzal együtt ugye a lájkot is elküldöm. Ezt az üzenetet ti mikor látjátok? Csak azután, hogy párba álltunk?

Figyelt kérdés
Hogy működik ez a ti oldalatokon? Kaptok egy értesítést, hogy mondjuk Tamás hozzászólt a fotódhoz? És utána megnézitek Tamás profilját, elolvassátok a képhez írt üzenetet és eldöntitek, hogy jobbra vagy balra húzzátok? Vagy a fotódhoz írt üzenetét csak akkor lehet elolvasni, miután már párba álltatok?
máj. 24. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Rögtön lehet látni, döntés előtt.
máj. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De hol? A Tetszettél neki részen belül gondolom megjelenik a profilja és a fotóhoz írt üzenet pontosan hol jelenik meg?
máj. 24. 21:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Jönnek az arcok, akik lájkoltak, és valahogy úgy a kép mellett bedobja, hogy ezt az üzit írta. Vagy valahogy így, már egy ideje nem vagyok fent.
máj. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ahogy az előző írta. Csakhogy csak abban az esetben, ha a nőnek is van előfizetése és ezáltal meg tudja nézni a kinek tetszel részt. Egyéb esetben csak párbaállás esetén tekinthető meg az üzenet.
máj. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, szerintem Te a Tinderre gondoltál. A Facebook Társkereső ingyenes, ott nincs előfizetés.
máj. 24. 23:30
 6/7 A kérdező kommentje:

3-as, köszi az infót!


Igazából azért tettem fel a kérdést, mert azon gondolkodtam, hogy van-e értelme valami hosszabb üzenetet írni. Mert ha mondjuk beregisztrál egy jól kinéző nő, akit mindenki jobbra húz, rengetegen elkezdik belájkolni és amíg én az egyik képével kapcsolatban írok egy üzenetet a lájkhoz csatolva, addig előttem már lehet, hogy 40-50 férfi belájkolta.


Szóval nem tudom, hogy érdemes-e üzenetet is küldeni a lájk mellé vagy csak simán lájkoljam és ennyi, és úgy az elsők között leszek a sorban nála a Tetszettél neki rész alatt. Így nagyobb az esélye, hogy visszalájkol. Vagy nem tudom. Nehéz ez az egész netes társkeresés. Annyira sokan írnak egy nőnek, olyan nehéz elérni azt, hogy valaki akarjon velem beszélgetni.

máj. 24. 23:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Mivel a kommentek alapján látszik az üzi, érdemes lehet írnod. Nekem evvel a társkeresővel nincs tapasztalotom, de anno tarsekeresőztem más felületeken, és mondhatom, egy beszélgetésindító üzenet bizony elérte nálam a kívant hatást, vagyis a chatelést, ha nem volt más kizáró tényező.
máj. 25. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!