Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőknek imponáló hogyha otthon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknek imponáló hogyha otthon mindent meg tudok csinálni?

Figyelt kérdés
Kőműves munka, burkolás, festés, hegesztés, ács-asztalos munka. Már semmihez sem kell szakembert hívnom, szerszámaim is vannak. A szakmám villamosipari így beleértve azt is. Mellette sportolok is, próbálok adni magamra. 35 éves vagyok.

máj. 26. 14:14
1 2 3 4 5
 1/49 A kérdező kommentje:
Még a víz szerelést kihagytam
máj. 26. 14:14
 2/49 anonim ***** válasza:
91%
Nekem nem imponál, de nem is veszem természetesnek és nem elvárás. Bármibe besegítek.
máj. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 A kérdező kommentje:
Az rég baj ha elvárás lenne ennyi minden, nekem sem volt egyszerű rájönni a dolgokra.
máj. 26. 14:21
 4/49 anonim ***** válasza:
56%
Igen, határozottan!
máj. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
64%
Határozottan imponáló.
máj. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
66%
Nem imponál. A mosogatás, takarítás, főzés jobban.
máj. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 A kérdező kommentje:
6. Azokat is magamnak csinálom. Nem tudom mi olyan nagy dolog van ezekben, pláne hogy gépesítve van már egy csomó minden.
máj. 26. 14:53
 8/49 anonim ***** válasza:
Miket főzöl?
máj. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
62%
Nem, és a főzés, takarítás sem, hanem ez utóbbi dolgok alapelvárás. A barkácsolós dolgok jók, de nem ez számít egy kapcsolatban egyáltalán, hogy évente egyszer tudok spórolni szakemberen, mert ott a csávóm. Ha szuper a kapcsolatunk, akkor el tudok képzelni olyan szitut, hogy mosógépszerelés közben elkezdem játszani az ártatlan, buta háziasszonyt, hogy szex legyen a vége, de kb ennyi, ha amúgy emberileg nem vagy a toppon, elhanyagolva érzem magam a kapcsolatban és unatkozom, akkor halálosan leszarnám azt is, ha a két kezeddel építed fel az új házunkat fél év alatt.
máj. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
65%

Nekem imponáló, amikor a pasi jó valamiben. Ez lehetaz emltített ház körüli szerelés, lehet a munka, zene, bármi... Mindig "jó pont", ha valaki ügyes, tehetséges.


Persze ezer másik dolgon is múlik.

máj. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!