Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » (Csajok) Nektek miért tetszene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Csajok) Nektek miért tetszenek a "dísz*uzi" fiúk?

Figyelt kérdés

Mármint azokra a fiúkra gondolok akik, rózsaszín pólóba, kockás kendőbe(nyakukon) járnak és olyan kicsit *uzisan viselkednek, mondjátok meg MIÉRT őket választjátok inkább....

Nem értem egyáltalán, mert szerintem egy ilyen srácnak aki szerintem el volt kényeztetve és így ki mer menni emberek közé és így viselkedik annak milyen jövője lehet????


2010. okt. 29. 18:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
igényesek... bár nem szeretném ha minden pasi ilyen lenne -mármint oké, hogy igényes, de ne ilyen szinten
2010. okt. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, hogy most lehet hogy ilyen srácok után mennek nem is aggódom de mikor meglátok egy ilyet akkor az a kérdés merül fel bennem, hogy "EZ MI EZ?!?!?!" és igen irritál egy picit de én nem aggódom amiatt, hogy nem "tetszem" a lányoknak. Csak egyszerűen kíváncsi voltam mások véleményére ha van még érdemleges hozzászólás akkor várom....:D
2010. okt. 29. 23:35
 13/13 A kérdező kommentje:
Ja és a 21.41-es válaszolónak jelezném aki ilyet ír sem lehet más mint a fent említett NEM "férfias" egyén akárminek is nevezzük alfa-hímnek vagy dísz*uzinak.... és az a bizonyos szőlő inkább nálam ÉDES.....:D
2010. okt. 29. 23:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!