Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokan beleszólnak a szerelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan beleszólnak a szerelmi életembe és ez már nagyon idegesítő, mit tegyek? 17F

Figyelt kérdés
A problémám az, hogy sok embert bosszant az, hogy hogyan járok a barátnőmmel és már nagyon idegesítő!!! :S Gond nekik az, hogy ő nézett ki magának annó másokon keresztül (de én szólítottam le, én hívtam el stb...), hogy már két hét után pettingeltünk, hogy "nem vagyok elég spontán", "előretervezek mindent", gond hogy mindig csak nála pettingelek (lévén hogy a mi lakásunk nem alkalmas erre mert a nyőgéseket előre meghallaná mindenki) , azis gond hogy más csajokkal nem csalom meg, mondván "miért érem be vcsak vele", hogy "miért kellett csajozós könyveket tanulmányoznom mert az hűűűűde gáz", "nem vagyok elég izgalmas", "rosszúl csinálom a dolgokat", "miért nem itatom le részegre és úgy szexelek vele", "nem tombolom ki magam eléggé és késöbb nagyon megbánom", "miért csak heti kétszer pettingelünk", "miért hívom fel telón minden nap"... ELEGEM VAN!!!!! Kezdjük ott, hogy MI A FRANCOS KÖZÜK VAN AZ ÉN SZERELMI ÉLETEMHEZ???? Miért mondanak ilyeneket, amikor nem ők a barátnőm? Nem rájuk tartozik. És nem vagyok halylandó úgy fütyülni, ahogyan ők táncolnak. Megvannak a magam csajozási módszerei, a magam módján flörtölök és teszem meg a szemtelen és szexuális megjegyzéseket, kikérem magamnam hogy más l.sz.rozza a módszereim vagy oltogasson, becsméreljen. 2 hónapja járok a barátnőmmel, nagyon szeretem őt, ő is engem. Én bolond, meg azzal törődöm mit mondanak mások, nem pedig a barátnőmmel... :( Egyre több ilyen támadásokat kapok (csak én, a csaj nem) és kezd egyre jobban fájni. :S Mit tegyek?
2010. okt. 29. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
öld meg mindet !
2010. okt. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ne is törődj velük!

Te egy rendes srác vagy :)

2010. okt. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
egyáltalán miért foglalkozol mások véleményével?csak magadat bosszantod fel vele.megéri?ez a Te életed,és ugy éled,ahogy Neked tetszik.
2010. okt. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazatok csak! :D CSAKIS AZ A FONTOS, hogy Mi, én és a barátnőm nagyon szeretjük egymást és boldogok vagyunk. :) Külömben is, sokszor mondja hogy mennyire domináns és férfias vagyok, jó velem a petting, szóval ő megvan elégedve velem minden tekintetben és bizony az a legfontosabb hogy meglegyünk elégedve mással. :) Szeretem az életem, szeretem a csajom, szeretem a szerelmet, a pettinget, a testét. :) :) :) Boldog ember vagyok. Nem kell törődni, mint mondanak mások, csak azzal hogy egymást boldoggá tegyük. :)
2010. okt. 29. 21:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze ne foglakozz velük NÉZZ ÁT RAJTUK :D
2010. okt. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mond meg nekik, hogy egyikőtöknek se kell részegnek lennie, hogy élvezzétek az együttlétet.
2010. okt. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nézz rájuk kedvesen: "savanyú a káposzta?" más nagyon nem lehet a háttérben:D
2010. okt. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!