Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vennétek a barátotoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vennétek a barátotoknak (28->de még szinte gyerek) szülinapjára?

Figyelt kérdés

Haaa,nem szereti az ékszert,parfüme van egy csomó,farmert karira kapott,meg fölit is.Vettem neki egy övet,de az sztem kevés.szeretnék neki vmit mellé.Nem túl drága dolgot,csak még vmit.Neves törölközö ejtve mert már van neki,Közös képes párnát majd évforulóra akarok.

Nézelődtem mindenhol de semmi ötletem!Esetleg még a "vicces" boxer jutott volna eszembe de az is tök snassz...vagy nem?

Várom az ötleteket!Nagyon megköszönnném:-)


2009. jan. 6. 11:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Ha még szinte gyerek akkor vegyél neki egy összerakható hajó vagy repülő-modellt. Azzal el lesz egy ideig és örülni is fog neki - persze ha szereti az ilyen dolgokat.
2009. jan. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mi az a föli?

A vicces boxer háát...van akinek tetszik, szerintem elég sablonos. Én a helyedben valami vicces szexjátékszerrel lepném meg:)

2009. jan. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
ajánlanám figyelmedbe a RepülőTehén nevezetű fantasztikus boltot. Asszem westendben van (már ha pesti vagy) Ott biztosan találsz valami apróságot, rengeted mindenük van ami hihetetlen jó ;)
2009. jan. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Második válaszoló vagyok: a Repülő Tehén a Mammutban van, ez is jó ötlet:)
2009. jan. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Tényleg, mi az a föli?
2009. jan. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
49%

ÉN ÖRÜLNÉK EGY 8GB PENDRIVÉNAK

VAGY MOST LÁTTAM MICRO SD ADAPTERREL 4GB 3000ÉRT

DE AKÁR EGY JO TELOT

VAGY DIGITÁLIS FÉNYKÉPEZÖT HA MÁR AZ ÖV KEVÉS

ESETLEG KARORA ZSEBKÉS WEBCAM

DE LEHET HOGY AZ ORÁLISSAL IS MEGTUDNÁD LEPNI:-*

VAGY MÁR NEM:-P:-P:-P

2009. jan. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Az első válaszadónak...az igazi gyerek te vagy,(sőt nem csak gyerek hanem gyökér is XD)ha nem értetted mit irtam!!

Jah a föli...az fölsőt jelent :D Nálunk vidéken igy nevezik XD

2009. jan. 6. 15:58
 8/11 anonim ***** válasza:

ha dohányzik vegyél neki 1 zippo öngyujtot és graviroztasd bele hogy pl : évátol sok szeretettel


a neveddel persze

2009. jan. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nem dohányzik:) de azért köszike.És mindenki másnak is az eddigi válaszokat.
2009. jan. 6. 18:32
 10/11 anonim ***** válasza:

föli...

Tifelétek ilyen gyökerek az emberek, hogy még a magyar nyelvet sem ismerik?

2009. jan. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!