Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek azt-e hiszi hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek azt-e hiszi hogy én azért nem akarom elmondani mert szégyellem? Infók alul

Figyelt kérdés
Nah szóval van egy fiú akivel valószínűleg össze jövök randit is beszéltünk, hogy erről tudjunk beszélni.De eléggé féltékeny típus meg ideges szóval én azt szeretném mondani neki, hogy egyenlőre még nagyon ne mondjuk el senkinek oké a haveroknak igen de másnak nagyon ne mert még nem biztos hogy együtt leszünk lehet nem fog mennni.
2010. okt. 31. 23:27
 1/6 anonim ***** válasza:
hát lehetséges. és miért ne kéne tudni a többieknek?
2010. okt. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
szerintem azt hiszi, hogy nem tudsz írni.
2010. okt. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1. Nincs értelme titkolni, tiszta hülyeség, én dobnálak is egyből, ha ilyet mondanál.

2. Ha mégis együtt maradtok a csávóval legalább karácsonyig, mondd meg neki, hogy vegye meg neked a Magyar Helyesírás Szabályai c. könyvet (11. kiadás), mert szeretnél kulturáltabb emberré válni.

2010. nov. 1. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1:Normális válaszokat

2:ha nem birtok normálisan válaszolni ne tegyétek

thx

2010. nov. 1. 10:13
 5/6 anonim ***** válasza:

1. Mondatot nagybetűvel kezdünk (ld. 2. pont "ha").

2. Bírtok hosszú í.

thx

2010. nov. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez nem helyesírás óra sorry.
2010. nov. 1. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!