Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A csúnyább' pasik mivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csúnyább' pasik mivel tudják az első benyomást kompenzálni?

Figyelt kérdés

Értem ez alatt: Hogyha egy csúnyább arcú lányt látnak azt mondják "csúnya de attól a teste jó" -jó mellek, szép kerek formás fenék-

Egy lány mikor mond ilyet egy fiúról?


2010. nov. 1. 11:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha legalább a stílusa megnyerő.
2010. nov. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
58%

X faktort nézed? Na ott az a csúcs srác benne, nevét nem tudom. Ő elég csúnya, de akkora arc és olyan jópofa, hogy bárhova elmennék vele :D

Szerintem a csúnyácsak arcot (megjegyzem ez elég relatív) a tökéletes test nem kompenzálja. Humor és kisugárzás annál inkább. De ezt sem lehet erőltetni, ha mentalitásban nem ilyen az illető, akkor az erőlködéstől csak nevetséges lesz.

2010. nov. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy vígasztaljon, hogy nekem pl nem nagyon jönnek be a tökéletes, babaarcú fiúk. Legyen az arca karakteres, az sem baj, ha kicsit más (szerintem neked ez számít csúnyának). És szerintem sok lány van, aki így gondolja.
2010. nov. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nekem a karakteres, nagyorrú, mások szerint kifejezetten "csúnya" arcú fiúk jönnek be. Embere válogatja.

Amúgy stílussal, humorral, műveltséggel.

2010. nov. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
100%
(Király L. Norbert) :D
2010. nov. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Most épp a külsőről beszélek, azzal hogyan tudja korrigálni az ember a dolgokat, de úgy látom csak rendes lányok válaszolnak :D

Egyébként egyet értek, a belső érték legyen szép!

2010. nov. 1. 12:14
 7/15 anonim válasza:
100%
Szia. Az igazság az hogy én se vagyok egy George Clooney és sose számítottam "menő" srácnak viszont mindig volt barátnőm sőt a menők mindig irigykedtek hogy a fenébe áll velem szóba majd az összes csaj és némelyik jár is velem a jobbak közül?! A "titka" csak annyi -még ha manapság cikinek is tűnik- kedvesnek, előzékenynek kell lenni, (nem csak a bombázókkal) és ami nagyon fontos meghallgatni őket, beszélgetni velük (nem csak szex van, az majd lehet belőle;)) és megérteni őket. Jelenleg már nős vagyok de most is körülvesznek a lányok, a párom nem féltékeny mert már nem kalandot keresek, csak megérti és tudja hogy a nők ezt szeretik bennem. Szóval: Csak normálisan kell viselkedni ennyi:)
2010. nov. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Magamon nem tudok és nem is akarok változtatni, -az vagyok aki vagyok-
2010. nov. 1. 12:36
 9/15 anonim ***** válasza:

Ha egy fiú kedves,előzékeny,intelligens,nálam egy jó pont.Legyen humora,kisugárzása,érdekelje,amit mondok.Ennyi.

Figyelj,én ismerek egy pasit,nem egy Adonisz.Viszont ha mindketten függetlenek lennénk,én nem gondolkodnék,a karjaiba omoljak-e... :-) Olyan dumája,személyisége, és kisugárzása van,hogy az valami hihetetlen.

2010. nov. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Jó kocsival, pénzzel.
2010. nov. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!