Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem miért csinálja ezt....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem miért csinálja ezt. Szerintetek?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy van egy iszonyat helyes fiú a suliba. Régebben volt 1-2 óránk együtt, amiket végig szemeztünk. Aztán nyári szünetbe bejelöltem facebook- on ő meg rám írt. 2x beszéltünk egész nyáron. Első nap viszont úgy köszönt nekem, mint ha ezer éve ismernénk egymást, hozzáteszem rák vörös volt az arca. Azóta folyton köszön, persze mindig egy kicsit fáziskéséssel és valahogy akárhányszor elmegyünk egymás mellett mindig összeakadnak a szemeink. 2 hónapja kb hetente 2x rám írt, belementünk egész személyes dolgokba is és voltak olyan megjegyzései, amik eléggé flörtölősen hangzottak, de én még mindig nem nagyon mertem ráírni, nem akartam, hogy tolakodásnak vegye, vagy rájöjjön, hogy fülig szerelmes vagyok belé. Aztán 1 hónapja csak úgy pikk-pakk, semmi előjel nélkül összejött egy nála 2 évvel idősebb csajjal. És azóta nem írt...

Már az első hét után érződött, hogy nem lesz hosszú életű a dolog, ami viszont nagyon furcsa volt, hogy olyan szemekkel nézett rám mikor köszönt... mintha azt mondta volna bocsánat, de volt, hogy csak elsétáltunk egymás mellett, persze a szemeink végig a másikéba matattak. 1-2 hete szakítottak is, mint kiderült azért, mert vki más tetszik neki... nem tudom mit higgyek, nem is láttam már egy jó ideje :S


2010. nov. 1. 15:17
 1/9 anonim válasza:
szerintem a legegyszerűbb ha "rástartolsz",elhivhatod egy üditőre vhova,vmi sulin kívüli programot találj ki és hivd el érteni fogja h mi a helyzet,ha eljön veled akkor tetszel neki ha meg nem akkor legalább megtudtad h mi újság
2010. nov. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

hát most lesz egy skolefest' (~ iskola buli), amin lesz disco is meg minden. elég sokáig tart,(iskola viszonylatba xD)23- ig és hát ő is meg én is busszal járunk, mert városon kívül lakunk. abból is kisülhet vmi jó, meg magából a disco-ból is. nyilván ha vmi másik csajt el hív táncolni le fogom venni, hogy mi van.

de még mindig nem merek ráírni. nem tudom miért :/

viszont eddig én biciklivel jártam, és mondta, hogy mindig lát buszból. mostanába itt elég esős időjárás van és én is elkezdtem busszal járni. hát mikor először meglátott a megállóba (suliból haza fele) elég érdekes fejet vágott... kb olyat mintha megállt vna benne az ütő vagy nem is tudom, de sajnos haverjával volt, szóval nem tudtunk beszélgetni :/

2010. nov. 6. 09:06
 3/9 anonim ***** válasza:
Hmm. hasonló helyzetben voltam én is. A tied mégis egyértelműbb. Szerintem bezsélgess vele úgy mint eddig, figyeld a reakcióit.Hát ha:) Sok sikert hozzá:)
2010. nov. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Skolefest?? Dániában laksz??
2010. nov. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

igen ott xD

hát nem tudom mi legyen, nem vagyok egy kezdeményező típus, de az a baj, hogy mostanába rám se ír :S

és még nem nagyon beszélgettünk személyesen, tehát az túl egyértelmű lenne ha elhívnám vhova :S nem?

2010. nov. 6. 12:18
 6/9 anonim ***** válasza:
és nem egy értelmű mit akarsz?:D ezen mi titkolni való van:D
2010. nov. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Használd ki a buli utáni buszozást:-)) Én akkor tuti odamennék hozzá beszélgetni:-))
2010. nov. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hát nem tudom sztem elég egyértelmű ha még nem nagyon beszéltünk és egy meghívással kezdek nem? xD vagy lehet, hogy csak én állok rosszul hozzá : O de azért köszi mindenkinek :)
2010. nov. 6. 13:01
 9/9 A kérdező kommentje:
de ennyire nem akarok egyértelmű lenni, mert nem akarok nagyon pofára esni ha mégsem jön össze : $$
2010. nov. 6. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!