Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy valaki soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szesze kérdése:

Lehetséges, hogy valaki soha az életében ne legyen szerelmes, és soha ne szeressék?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok. Soha nem volt komoly kapcsolatom, nem voltam szerelmes s szűz is vagyok. Minden pasi akivel jártam csak nagyon rövid ideig tartott, néhány hónapig. Egyre jobban kezdem feladni a remény. Létezhet olyan, hogy valaki ne legyen soha szerelmes?
2010. nov. 1. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem létezhet, de ne add fel, előbb-utóbb csak rátalálsz valakire.
2010. nov. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szívesen válaszolnék, ha tudnám a választ... de nem tudom. Rám is igaz minden, amit elmondtál, csak én már 25 vagyok. Ha épp optimista vagyok, akkor azt gondolom, hogy vár még rám valahol a szerelem... Remélem, tényleg így van. :)


Egyébként az eddigi kapcsolataidnak hogy lett vége? Te vetettél véget nekik, vagy fordítva? Te nem voltál szerelmes, vagy ők? Vagy egyik fél sem? Ha van kedved, írj egy kicsit részletesebben. 25/N

2010. nov. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Moszuke ***** válasza:
54%

jájjj.. árad az emó belőled.


mond csak kedves.. mért tartottak pár hónapig a kapcsolataid?

tippelhetek?


unalmas vagy, nem bízol senkiben, szarul választasz? vagy mind3?

2010. nov. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy árad az emó a kérdezőből? Ez szerintem hülyeség. És nem csak azért mehet tönkre a kapcsolat, mert az egyik fél unalmas, vagy mert nem bízik senkiben. Ez sokkal összetettebb probléma, nem lehet így leegyszerűsíteni.
2010. nov. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

nem vagyok emo


hogy miert lett vege egyszeruen nem talaltunk, volt h en szerettem o nem, de volt h egyik fel sem igazan...enyi

2010. nov. 1. 20:22
 6/6 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben járok én is.

Csak 18L vagyok, és nekem is csak nagyon rövidke kapcsolataim voltak.

És NEM azért, mert én lennék az unalmas, vagy a kényes, vagy a nagyigényű, vagy bármi más...


Én egyszerűen úgy fogom fel, h nem találtam meg a megfelelő partnert...sajnos van ilyen...holott, már én is nagyon szeretném, de ez annál rosszabb csak.


Válasz: Lehetséges.

18L

2010. nov. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!