Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg gyerekes voltam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg gyerekes voltam? Igazuk volt és változnom kellene?

Figyelt kérdés

3 éve járok művészeti középiskolába.1 éve vagyok együtt a barátommal. Egyik órán szabad foglalkozás volt, amit osztályzotak. Gondoltam kp alapján lerajzolom a barátom. A rajzot megtarthattuk. Én gondoltam kis apróság ként neki adom...

Jó tény és való nem a legjobb rajzaim közé tartozott, de akkorsem ezt a reakciót vártam. Mikor odaadtam húzogatta a száját de megköszönte és megcsókolt...Este találkoztunk a barátaival akiknek beszámolt erről a meglepiről és egész este ez volt a téma...hogy ők általános iskolába rajzoltak egymásnak és hogy milyen gyerekes. A barátom nem mondott semmit de akkor is rosszul esett mert úgy éreztem ő is így gondolja.

Én hamarabb leléptem mert nem volt kedvem hallgatni.Másnap felhívott a barátom hogy mi bajom van, és hogy ez is tök gyerekes hogy besértődök...nem mondtam neki erre semmit csak elköszöntem és leraktam.

Egyébként ő 21/F

Én 17/L

Előre is köszönöm a válaszokat.:)


2010. nov. 3. 00:02
 1/8 anonim ***** válasza:

A csávót se különb ha már itt tartunk.Nem,hogy örülne h foglalkoznak vele,még húzza a száját,stb hogy kapott egy rajzot..bár csak mindenkinek annyi baja lenne mint neki.

Sajnállak,hogy így viselkedett

2010. nov. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem nem voltál gyerekes:) azzala rajzzal kedveskedni akartál,ajéndék,nem keltt volna huzpogatni a száját:S
2010. nov. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Moszuke ***** válasza:
100%

ez de hülye.. én örülnék neki. az ilyennek eszmei értéke van.

a haverok akik meg röhögnek.. kit érdekel? a srácok mindenen röhögnek:)

sőt én is velük röhögnék és ha kell oltanám magam vagy a képet akármit.. lényeg a jó hangulat:)


ezt a részét ne szívd mellre.

kb ennyi

22/f


ui.:

nem voltál gyerekes. (és ha mégis? 17 vagy.. megteheted bahh)


szarul esett biztos az hogy a haverjai röhögtek elhiszem.... de nem kellett volna mellre szívnod.

már késő

2010. nov. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem voltál gyerekes, én örültem volna a helyében...

37/L

2010. nov. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A pasid egy idióta. Szerintem azonnal hagyd ott.
2010. nov. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nekem amúgy nem az esett rosszul hogy a barátai kiröhögnek mert ők már csak iyenek, nekem az esett rosszul hogy ő is gyerekesnek gondolja...

de akkor lehet az is vagyok...

2010. nov. 3. 00:10
 7/8 anonim ***** válasza:

deh,nem vagy az!El ne hidd már!Most képzelj el egy 30éves pasit,aki ráér munkaidőben(jó,ez tudom jó vicc) és nagy unalmában rajzol valamit,amit a feleségének ad.Akkor az is gyerekes?Szerintem nem,örüljön a feje h legalább kapott valamit.

Még egyszer mondom,nem vagy gyerekes;)

2010. nov. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egy igazi kobunko a baratod! Eloszor is oruljon, hogy o jar a fejedben es sokat gondolsz ra, masodszor tarsasagban nem illik cikizni a baratnonket, harmadszor teljesen jogosan akadtal ki ez nem gyerekes dolog! Ha meg mar itt tartunk eppen az o viselkedese a a gyerekes foleg ha nem tudja kezeleni ezeket a dolgokat de ha a tarsasaga is szep lehet ha ezen tudtak temazni egesz este. Ha megis vele maradsz legkozelebb rajzolj egy nagy kukit es majd vedd elo egy tarsasagban, hogy lerajzoltad a baratodat mit szolnak hozza...


Ez utobbi csak vicc termeszetesen

2010. nov. 3. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!