Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lexar! De miért? Elég rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lexar! De miért? Elég rosszul esik. Utálom ha hülyének néznek.

Figyelt kérdés

A barátommal megbeszéltük hogy holnap jön elém és megyünk hozzájuk.

Anya is csak úgy enged el.Vagyis elengedne hogyha mondanám de nem fogom.És nem is fogok menni.

Nincs ideje elém jönni,de arra van hogy oké elmegy fodrászhoz de hogy megy egy fiút kísérgetni.Ez azért elég rosszul esik.Szerintetek mit tegyek?Eszem azt súgja ne menjek a szívem hogy menjek, de utálom ha hülyének néznek.


2010. nov. 3. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
M-I. V-A-N?
2010. nov. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én se értem. Mondjuk, hívd fel.
2010. nov. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én se értem!!!!
2010. nov. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Leírom!

Tegnap megbeszéltük a barátommal és anyával hogy holnap megyek a barátomhoz.

Megbeszéltük hogy elém jön és tőlünk indulunk a barátomhoz.

Na anya bele is egyezett mondta is de aranyos.

Viszont ma mondja a barátom hogy nem ér rá elém jönni menjek és majd a buszmegállóba kijön elém.

Na de egy fiút kísérget!

2010. nov. 3. 20:39
 5/7 anonim ***** válasza:

Második nekifutásra sem sikerült normálisan leírnod. Lehet, hogy utálod, ha hülyének néznek, de talán nem csoda ezek után...

Le lehet pontozni nyugodtan.

2010. nov. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én még most sem értem..

Lehet én vagyok bolond..

2010. nov. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem azt akarja mondani a kérdező, hogy a fiújához menne, és a fiú nem ér rá kimenni elé a buszhoz. Sztem valami ilyesmi.
2010. nov. 4. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!