Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan ember aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan ember aki egyetert azzal hogy szerelmesek csak egyszer lehetunk az eletunk folyaman? Nem 15 evesek velemenyet varom. Koszonom.

Figyelt kérdés
2010. nov. 4. 11:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem. 27/L
2010. nov. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én sem értek egyet ezzel. 26F
2010. nov. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
NEM! 29F
2010. nov. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
sajnalni tudlak titeket hogy eddig meg nem ereztetek azt az erzest. meg a kozeleben sem jartatok(27 .lany)amugy nagyon keves embernek adatik meg.
2010. nov. 4. 11:26
 5/14 anonim ***** válasza:
nem! 26/f
2010. nov. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Amikor szerelmes valaki, mindig azt érzi, hogy soha senkit nem tudna ennyire szeretni. Ha nem múlik el, akkor lehetséges, hogy csak egyszer szerelmes. De ha elmúlik az érzés, egy idő után másba lesz szerelmes, akiről ugyanezt fogja gondolni, és visszatekintve előző szerelmére nem fogja érteni miért volt annyira oda érte.
2010. nov. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
egyet értek!
2010. nov. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
utso: koszi. utso elotti:hat epp errol beszelek!!!! az emberek nagy tobbsege azt hiszi amit leirtal. dehat ez lehetetlen ha valaki erezte az igaz szerelmet. annyit tud tenni ha nem jott ossze keres egy masik tarsat akivel jol elvan de azt az erzest senki soha a budos eletben nem tudja vele ereztetni. de mondtam:keves embernek adatik meg.
2010. nov. 4. 11:40
 9/14 anonim ***** válasza:
azt hiszem, már másik kérdésnél írtad válaszban, hogy ezt gondolod, ha nem tévedek. én meg továbbra is azt mondom, hogy NEM így van. egyszer nagyon beleszerettél valakibe, és azt hiszed, az már a csúcs. és így is fogod gondolni, amíg rá nem jössz, hogy mindig, mindent lehet tovább fokozni. azt én sem mondom, hogy minden ember lesz nagyon intenzíven szerelmes. de azért nem hinném azt, hogy az, amit én éreztem/érzek, szinte senki másnak "nem adatott meg"... nem tartanám magam ilyen nagyra a többi emberhez képest.
2010. nov. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
bocsánat, amúgy 28/N
2010. nov. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!