Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amikor ket ember osszejonnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor ket ember osszejonnek, azert jonnek ossze mert szerelmesek vagy mert nagyon megtetszett egyik a masiknak?

Figyelt kérdés
lehet nem ertehto a kerdesem,de arra lennek kivancsi h amikor ti osszejottetek valakivel,az azdert volt mert megfogott benne nagyon valami vagy amikor elso talalkozas utan meglattad ereztel valamit?(legyszi normalis valaszokat irjatok)
2010. aug. 15. 10:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Én általába ha összejövök v.kivel azt azért teszem mert negyon meg tetszet és többet akaok töle ha sikerül beleszeretnem akkor meg maad a kapcsolat ha nem megy akkor valoszinüle szakitunk....
2010. aug. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Azért jövök össze valakivel,mert szeretem...

Sőőt...

Eddig 2emberrel voltam együtt...

Az ismerkedést,meg ezt a többet akarást még ismerkedési fázisba kell megvalósítani..

Utána ha beleszerettél,esetleg ő is beléd,pedig összejöhettek..

2010. aug. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
e'rtem.es hogyha elso talalkozasnal,(akkor latod eloszor,akkor ismered meg egy haveri korben) mar melled fekszik az agyban ejszaka es felvesz msnen es beszelgetni kezdtek mindennap es aztan egy barati osszejovetelen osszejosztok,aztan a haverjainakmondja h "mondtam h megfuzom" meg egyhonap utan mar ugyerzi h szeret,ez lehet az h kezdetben amr erzett valamit ?
2010. aug. 15. 10:41
 4/10 anonim ***** válasza:

Kezdetben max fellángolást...

Fellángolás=Fúúú de megdöngölném..

2010. aug. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én addig nem jövök össze senkivel, ameddig szimpla tetszésen kívül nincs valami szerelem vagy fellángolás. Addig csak randik vannak. :)
2010. aug. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

hát szerintem egy nap alatt is kialakulhat a szerelem...

a szerelem az elején van.. amikor külsőleg is bejön.. és belsőleg is jót dumáltok.. később meg a szeretet.. ami mélyebb :)

2010. aug. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
es a szerelem kepes elmulni egyik naprol a masikra? egyik hetrol a masikra? ugy ,hogy mar egyaltalan nincs semmi erzelem iranta..
2010. aug. 15. 11:44
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát nekem a szerelem jóval később jött, minthogy elkezdtünk járni.
2010. aug. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
mennyire keson ?
2010. aug. 15. 21:44
 10/10 anonim ***** válasza:

Nálam két hónap kellett hozzá.

A barátomnak több, mint egy év.

2010. aug. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!