Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két olyan ember, akik szakítot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két olyan ember, akik szakítottak, soha nem lehetnek már barátok. Ha mégis, akkor még mindig szerelmesek, vagy sosem voltak azok. Véleményetek szerint ez igaz lehet?

Figyelt kérdés
2011. jún. 26. 12:19
 1/2 anonim ***** válasza:
igazi barátok sohasem, ha igazán szerelmesek ovltak. Viszont nekem is van olyan exem, akivel nagyon jóba vagyok, nagyon jó barátom, 2*4 hónapig voltunk együtt. Dehát ahogy telt múlt az idő és jött más rájöttem hogy az nem volt egyáltalán komoly:)
2011. jún. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem igaz, mert ha barátok lesznek, akkor előjönnek a régi emlékek, az egyik többet akar majd, viszont ugyanúgy ott van a probléma, ami miatt korábban sem működtek jól együtt..
2011. jún. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!