Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajszik! Zavar titeket hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajszik! Zavar titeket hogy szépen kisminkelve megcsinált frizkóval elindultok otthonrol és a barátotok 5perc alatt lecsokolja még a szempillaspirált is? Mit lehetne ez ellen tenni? Engem eléggé zavar

Figyelt kérdés
szép vagyok mikor itthonrol eljövök és szanaszét áll a hajam már az elsö ölelésétől is
2010. nov. 4. 11:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ha szeret egy fiú, smink nélkül is szeret. Fel kéne nőni, emberek!!!
2010. nov. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
55%
12:00 ember!! senki nem beszelt itt ilyen hulyesegrol hogy valaki azert festi magat mert azt hiszi smink nelkul nem szereti a baratja. valamire magat ado holgy altalaban sminkeli magat igenyes apolt....nem azert festem magam mert a baratom nem szeretne smink nelkul,de nekem igy tetszik. sok lany nem festi magat hat ez az o stilusa. de ha valaki festi magat attol meg nincs kissebbsegi erzete meg ilyen baromsagok.....szerintem inkabb te nojj fel!!!!
2010. nov. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem ne kenj fel magadra egy tonna vakolatot és akkor nem lesz ilyen gond.Amúgy ha megölel és közbe összekócolódik a hajad,akkor szépen kisimítgatod.Ha fel van fogva a hajad,akkor meg szólsz neki,hogy óvatosan,mert nem akarod mégegyszer megcsinálni.Ennyi.
2010. nov. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
50%
ha ez ilyen egyszeru lenne akkor a kerdezo nem tette volna fel a kerdest.
2010. nov. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

nekem is kb. el szokott tűnni a sminkem ha nagyon összegabalyodunk, szanaszét álla hajam, stb.

na és? mielőtt elmennénk valahova megfésülködök, felfrissítem a sminkem, és ennyi. volt probléma, nincs probléma.

2010. nov. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
nyilvan nem otthon baj hanem az utcan.
2010. nov. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ha találkozunk, csak szőlőzsírt kenek fel. A hajamat mindig összeborzolja, de nem izgat, megfésülöm újra. Szeretem, hogy birizgál, semmi olyat nem tesz, amit ne lehetne javítani. 24N
2010. nov. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Ez már a negyedik-ötödik hozzászólás ugyanattól az 53%-ostól, valószínűleg a fent vázolt világtragédia miatt megszólítva érzi magát - őt is érintheti.

Ez persze nem baj, csak sajnos még mindig nem fogja fel a lényeget.



"valamire magat ado holgy altalaban sminkeli magat igenyes apolt....nem azert festem magam mert a baratom nem szeretne smink nelkul,de nekem igy tetszik."



1) ápoltság marhára nem egyenlő a sminkeléssel. Pont.

Ápolt a fürdéstől, arcmosástól, kézmosástól, és az alapvető higiniai szükségletek maximális biztosításától leszel. Ilyenkor hagyatkozol a NATÚR szépéségre, ami értelemszerűen attól függ, kit mivel áldott/vert meg a természet, mi adatott meg neki.

Ha önmagadban képtelen vagy igéző/csábító lenni, ergo nem vagy szép, akkor jön a sminkc - mert akárhogy is csűröd csavarod, akárhogy is próbálod magyarázgatni, az akkor is csak feltupírozás, pipere. Egy plusz.


Az, hogy miket kensz a saját bőrödre, és hogy mit teszel a saját testeddel, nem izgat senkit, még jó hogy a magánügyed. De azt írni, hogy smink = ápoltság, vaskos ostobaság.


2) Amit már a kérdező sem értett meg, az az, hogy tetszeni talán elsősorban a BARÁRTJÁNAK kell tetsszenie, nem pedig a buszon, villamoson lévő többi férfinak míg oda ér a randevúra / találkozóra.


Mi nem igaz ebben?


A barátja miatt áll "szanaszét" a haja, ahogy fogalmazott... és emiatt szerinted megszólná akár egy szóval is a barátja? Vagy tényleg ennyire fontos összeszobrászkodni valami tákolmányt a fejedre, ami ilyen játszi könnyedséggel szét is jön? A barátja hihetetlen tragédiával összekócolja az összefabrikált hajkoronáját, vagy uramjézus, amikor megcsókolja, elmaszatolja a felpingált festéket és vakolatot. A kérdezőnek ezt írta, tehát ez volt a problémája.

2010. nov. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!