Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez a jelenség?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez a jelenség? Mióta nem vagyunk szinglik, sokkal jobban érdeklődik irántunk a másik nem?

Figyelt kérdés

Amíg szingli voltam a fiúk sokkal kevésbé néztek meg, ill. bántak velem flörtölően. A páromnál ugyanez a helyzet.

Miért akkor vonzó egy nő/férfi, amikor jól érzi magát, amikor sugárzik a párkapcsolata miatt.

Ez direkt egy ilyen megkísértés dolog?


2010. nov. 4. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ez egy bug az Élet2.0 nevű játékba, de a fejlesztők ígérik, gofy a köv. pach orvosolja a hibát
2010. nov. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd

new version? how to download? please link, thx.

2010. nov. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

ez olyan murphy törvénye szerű:DD

négy évig párkapcsolatban éltem, és rengeteg vitánk volt abból hogy udvarolt nekem egykét srác. Nem csaltm meg a párom, nem ilyen szintű volt, csak őt zavarta hogy keresnek engem, pedig tudta hogy bízhat bennem... Szakítottunk egy olyn négy hónapja, azóta szerintem rám sem nézett egy pasi sem:DD

2010. nov. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért, mert azt sugározza ki a többi ember felé, hogy ez egy értékes, életerős ember. Ha az illető párja vonzó, akkor pedig hatványozottan erősebb, mert feltámad másokban a vadászösztön és a hiúság.
2010. nov. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk éppen rondák, de ez olyan igazságtalan így...
2010. nov. 5. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!