Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a leghajmeresztőbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a leghajmeresztőbb vád amivel a partnered féltékenységből meggyanúsított?

Figyelt kérdés
2009. febr. 25. 15:12
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Meg van győződve arról, hogy lefeküdtem egyik osztálytársammal, ráadásul olyannal, akivel alig beszéltem 2 év alatt 2 mondatot... Se alapja, se bizonyíték, de ő biztos benne...



20/L

2009. febr. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Egyszer volt (szerencsére már csak ex) csajommal sétáltunk a város főutcáján, kézen fogva nézelődtünk. Elmentünk egy tábla mellett ami valamit hirdetett. Visszaforultam, hogy megnézzem mi volt ráírva, erre csajom elrántotta a kezét és elkezdett teljes hangerőből ordibálni, hogy mit képzelek, hogy más csajok seggét bámulom. Én csak nézek bambán mondom csak a táblát néztem milyen csajrol beszél?! Aztán látom, hogy ott ment el egy szoknyás csaj is mellettünk, de nem is vettem észre, persze Ő igen.Nem tudtam elhitetni vele, hogy tényleg nem azt néztem.

Ilyenből rengeteg volt, 2évig bírtam mellette, a végén már csak nevettem az iyleneken, aztán meguntam, azóta van egy nagyon aranyos és megértő csajom aki nem iylen hülye :P !


22/f

2009. febr. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Az én volt férjemnek az volt a mániája ha jóba vagyok egy pasival vagy beszélgetek vagy köszön nekem én meg vissza vagy csak kedvesen ránézek már biztos szexeltem ,szexelek vele teljesen mind1 hogy fiatal vagy öreg volt nah és ezt untam meg miután már a férfi munkatársaimat is elkezdte ezzel zaklatni persze soha nem csaltam meg a mikor dolgoztunk csak akkor voltunk külön egyébként állandóan rám volt tapadva és a végén abból lett elegem hogy a hűségemet kell folyamatosan bizonygatnom
2009. febr. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Az utolsó vagyok még azt hozzá fűzném hogy a nőgyógyászhoz is be jött velem mindig mert gyanús volt neki hogy évente 2szer ugyan ahhoz a dokihoz járok
2009. febr. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jaj-jaj!!
2009. febr. 25. 15:57
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Egy barátomnak az anyukája rendezett születésnapi meglepi bulit, és a drága (már csak ex)elkezdett hisztizni, hogy biztos majd rám fog mászni a srác, és azért van az egész buli. Vagy valami hasonló, de a lényeg ugyanaz. Ezen még mindig nevetnem kell.. :)
2009. febr. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
Nálam a féltékenység legapróbb jele is válóok, de leírom a barátnom egyik sztoriját neki katasztrófa a férje. MÉg csak jegyben jártak, és a barátnőm elment egy ilyen hittanos kirándulásra. Hazafele jövetben a Balaton mellett haladtak, és a férje, két hétig azért nem szólt hozzá, mert minek ment be a Balatonba fürdeni :))))
2009. febr. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy le akarok feküdni az anyjával. Ez most komoly. Azt hittem elájulok amikor meghallottam, nem tudtam se köpni se nyelni.
2009. febr. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Megnyugodtam,mert úgylátom,hogy nem az én párom a leglököttebb.Ő azt mondta,hogy itt ismerkedem a gyakori kérdéseken.:))
2009. febr. 26. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!