Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tehet valaki ilyet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tehet valaki ilyet féltékenységből? És még csak közöm sem volt soha a csávóhoz. Bővebben lent!

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok. Több mint négy éve vagyok együtt a barátommal,ő 23 éves. Nem olyan régen, talán 7-8 hónapja költözött a velünk szemközti házba egy srác.Az első naptól kezdve szerelmes volt belém. Volt hogy beszélgettem vele, hogy barátnak oké, de többre soha ne számítson, mert van barátom. De soha nem jutott el a tudatáig, pedig nem egyszer beszélgettem vele. Amikor nálunk volt a barátom, és látta a kocsiját a házunk előtt, egyből jött valami ürüggyel, hogy segítsek neki angolt fordítani vagy mennyire szüksége van most egy barátra. Nyilván mondtam neki hogy menjen haza, de nem durván, odáig soha nem jutottam.Egy hátom hete körülbelül megint megállított amikor mentem haza, és letérdelt elém, meg fogdosta a kezem, és csak azt hajtogatta hogy mennyire szerelmes belém. De akkor sem voltam durva vele.A barátom nem rég vett új kocsit. A harmadik alkalommal kb amikor nálunk volt vele, lement cigizni, és kiment hozzá a szembe szomszéd gyerek.Fogalmam sincs miről dumáltak. Aztán reggel meg amikor ment volna haza valaki betörte a szélvédőt. Most szerintem teljesen egyértelmű volt már akkor hogy ő volt.Amikor kérdeztük meg még neki állt feljebb hogy gyanusítgatjuk. De a végén bevallotta hogy ő volt egy vizespalackkal, meg mennyire megbánta meg ilyenek. Igazából nem is lett úgy belőle semmi baja. De nem értem, hogy lehet valaki ennyire féltékeny, úgy, hogy közöm sincs hozzá? Most mit csináljak én a gyerekkel, ugyan úgy keres azóta is, meg leveleket írogat meg a húgomat uszítja rám:S...Előre is köszönöm!
2011. jan. 31. 16:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem lett belőle baja? Miért nem jelentette fel a pasid vagy verte meg?
2011. jan. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Sajnos ez beteges, és amit csinál az kimeríti a zaklatás fogalmát. Állítsd le, mielőtt mondjuk benned is kárt tesz.
2011. jan. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem tett feljelentést...majd egymást közt megoldják...
2011. jan. 31. 16:46
 4/12 anonim ***** válasza:
Meg kell alaposan ruházni.
2011. jan. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Már elnézést elég "mulya/lúzer/szerencsétlen" pasid van, ha csak úgy hagyja, hogy bek***ják az autója szélvédőjét.
2011. jan. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Van, akinek az alapvető udvariasság is hitegetés. Küldd el az anyjába, ne kíméld.
2011. jan. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Erőszakkal semmit nem lehet megoldani...Neki sem lett voln semmivel jobb ha megveri vagy valami...A srác anyja kérte meg a barátomat hogy jajj ne jelentse fel szegénykét meg ilyenek, majd egymást közt fizet. Amúgy az is lehet, hogy van valami baja a srácnak:S
2011. jan. 31. 16:49
 8/12 anonim ***** válasza:
Hogy lehettek ilyen bénák???? Tudod mit csináltam volna, ha nem szált volna le a csajomról, meg betörte volna a szélvédőm? Rákötöttem volna a vonóhorogra és addig húztam volna, amíg bőr van rajta. Meg a pasid, nem véd meg tőle? Vagy ha gyenge, akkor jelentsétek fel. Ezek után bármit meg fog csinálni újra ésújra, mert látja, hogy nem mertek lépni semmit.
2011. jan. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Messzebb lakik a barátom mint én, szóval nem vagyunk mindennapi kapcsolatban. Verekedni nem fog, mert nem egy ügye volt már, aztán lehet nem tenne jót, de nem tudom, és annyira ez a része nem is érdekel, hogy mondjuk miért nem ment neki. És én kértem meg, hogy ne beszéljen vele, mert nincs valami jó modora, aztán ha meg elmegy, az megint nekem rosszabb, mert csakazértis baszogat majd a gyerek...
2011. jan. 31. 16:56
 10/12 anonim ***** válasza:
Akkor szóba se állj vele. Egyáltalán, még csak ne is köszönj neki. Csak idő kérdése és le fog mondani rólad.
2011. jan. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!