Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy képesek egy autó miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy képesek egy autó miatt ennyire mélyre süllyedni a lányok?

Figyelt kérdés

Sokszor hallottam már a kocsik delejező hatásáról, de amiről legutóbb egy haveromtól hallottam, már minden képzeletemet felülmúlta.Mesélte, hogy manapság sok 15 éves vagy idősebb csaj képes lecumizni/lefeküdni egy akár bőven apjakorú férfival is, ha elmehet vele egy körre a márkás,csilivili kocsiján. Azt hittem, lehidalok. Nincs kétségem, hogy igazat mondott.

De kérdem én: hová süllyedünk még? Több olyan esetről hallottam már ugyan, hogy fiatal srác egy idős matróna szeretője lett jó pénzért, de azért ennyire lealjasodni, hogy egy kis kocsikázás kedvéért mindent megtegyenek, kizárólag lányokról hallottam. De valaki mondja már el nekem, hogy mi a fene ez az egész imádat? Mintha valami fétistárgy lenne, mint a mohamedánoknak a Kába-kő Mekkában. De akkor is csak egy gép. Egy kocsi nem képes érzelmekre, nem tud szeretni és miután kiveszik a slusszkulcsot, már csak egy hideg fémdarab. Sok lány mégis szinte eszét veszti tőle és vele minden emberi méltóságát is. És bár férfiként én is szeretem az autókat, ezt az imádatot soha nem fogom megérteni.


2010. nov. 4. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Én nő létemre nem vagyok oda az autókért, de olyan értelemben hogy elém állhat a jóisten is egy márkás BMW-vel de nem fogok hanyatt esni tőle. Anno előfordult hogy megyünk bnőimmel és majd el folytak egy kocsi láttán én meg csak néztem rájuk mint egy fapofa. Nem értem miért van ez.

17/L

2010. nov. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
a drága autó gazdagságot sugall, a semmihez sem értő buta kisk*rvák meg tapadnak a pénzre. Valóban hányinger.
2010. nov. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Huhh akkor ezért integettet ennyi öreg asszony nekem:||:O..pedig csak egy szar kis polskim van
2010. nov. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez azért van, mert csak a lóvé számít a 70%-nak, a maradék 30% pedig hazudik.

Ha választani kell a jófej átlagos pénü vagy a paréj gazdag közül, úgyis az utóbbit választják.

2010. nov. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem ültek még kocsiban ;p
2010. nov. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ja, és a csajok szeretik ha furikázzák a pics.jukat :p
2010. nov. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!