Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Mi talán? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Mi talán? Mit mondjak neki hétfőn? Ha szeret járhatnánk? Nem vagyunk kicsik?

Figyelt kérdés
12 éves lány vagyok, hatodikos. Van egy fiú a magyar csoportban akivel eddig nem is igazán foglalkoztam, de most kettővel mögöttem ül, és a tanár úr nyitott egy szinjátszó szakkört. Nos én a fiúba (Tominak hívják ) totál belestem. Rájöttem hogy tök jófej meg ilyenek. Pénteken a szünet előtt volt egy sulidiszkó ahova minden felsős ment. Este 6 körül a barátnőm elmondta neki. Ő azt mondta a barátnőmnek hogy "jó, talán, jóéjt. " és elment.
2010. nov. 5. 14:30
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Segítsetek lécci gyorsan. Holnap hétfő és nem tudom mit mondjak neki.
2010. nov. 7. 08:20
 12/12 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben voltam. Menj oda hozzá hívd el sétálni azt majd minden alakul. Én is így voltam, de már nem vagyok ilyen low. Remélem segítettem. xD
2010. nov. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!