Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha tetszik nektek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha tetszik nektek egy lány, akkor mindig próbálkoztok nála (ha nincs barátnőtök? Kort is

Figyelt kérdés
2010. nov. 6. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem.


17/F

2010. nov. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs barátnőm akkor teszek 1 próbát ha tényleg tetszik, de ha nem látok semmi visszajelzést és nem tapasztalok semmi pozitívat hogy ő is megismerne őt is érdeklem akkor nem erőltetem. 26/f
2010. nov. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs ott az asszony, akkor igen.
2010. nov. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem

21F

2010. nov. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem. Ha SEMMI jelét nem látom annak, hogy legalább minimálisan felkeltettem az érdeklődését valamivel, akkor nem. De ha látom is rajta az érdeklődést, akkor is nehezen szánom rá magamat, mert lehet hogy félreértem a "jeleket", és a kiszemelt pl csak azért néz mert én is nézem. Amit én személy szerint hülyeségnek tartok hogy valaki csak azért néz valakit mert az is nézi, de soha nem lehet tudni, biztos vannak olyan lányok is akik azért néznek mert nézik őket, szóval jobb ha óvatos az ember :)
2010. nov. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
66%
Nem, mert úgysincs esélyem senkinél.
2010. nov. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!