Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiuk! Ha tetszik egy lány de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mentifantezsvér kérdése:

Fiuk! Ha tetszik egy lány de ő olyan jeleket küld felétek hogy nem kölcsönös akkor miért nem esik le és próbálkoztok tovább?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősőm. Fiatalabb nálam, alacsonyabb nálam, és teljesen nem az esetem. de jófej meg ilyenek. És nem titkolja hogy bejövök neki.De mivel jófej és jóba vagyunk meg akartam előzni a kínos visszautasítést , szóval olyan jeleket küldök hogy le essen neki hogy nem jön be . de valahogy nem látom hogy fogná a jeleket. elszeretném kerülni hogy egyszer szerelmet valljon vagy elhívjon mert akkor visszautasítanám és tényleg nem akarom megbántani :S mit tehetnék? hogy mutathatnám nagyon egyértelműen de nem sértően hogy max barátok lehetünk?
2011. márc. 30. 23:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Jaj b+, ezek a hülye jelzések, mondd meg neki és kész, teljesen mind1, hogy a jelekből jön e rá, vagy onnan ha elmndod neki, de utóbbinál kevésbé fog ribancnaj tartani. Am meg még egy csajnak se sikerült nekem úgy jelezgetnie, hogy abból azt vonjam le amit kell volna, vagy egyáltalán levonjak belőle valamit...
2011. márc. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az első válaszon szakadok, :-))
2011. márc. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Bár lány vagyok, de én olyasmit csinálnék hogy mikor nyomul, akkor finoman mondogasd neki, hogy tetszik neked egy pasi akit nemrég ismertél meg, meg hogy milyen jól érzed vele magad. Akkor talán leesik neki, hogy nem rá gondolsz, van más aki bejön neked, tehát ő esélytelen.
2011. márc. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%

Ne finomkodj vele, az csak még rosszabb, ti nőneműek, télleg ilyen sötétek vagytok?

(1. válaszoló

2011. márc. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Bakker... a fiúk a nyilvánvaló jeleket se veszik észre... Mindent konkrétan a szájukba kell rágni, és ha szerencséd van, akkor felfogják.

20L

2011. márc. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok sötét (már ha nekem szántad 49%-os) de mivel az ismerőse akivel jól elvan és kedvel, gondoltam nem célszerű a földbe döngölni.
2011. márc. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
első hát nem ilyen egyszerű, ugyanis konkrétan nem monta hogy bejövök csak erősen céloz, és amilyen büszkesége van ha aztmondanám h nem az esetem akkor rávágná hogy neki nemis tetszettem és mivel nyilvánvalóan ez nem ígyvan mindektten elég kínos helyzetbe kerülnénk. a másik hátráltató helyzte pedig hogy külföldön élek és ö és a bátya és szülei az egyetlen magyar ismerőseink és szinte csak velük vagyok jóba . ez alapból kizárja hogy azt mondjam más jön be. és ahogy az utolsó is mondta tényleg jófej és nemszeretném megbántani. :S
2011. márc. 31. 00:14
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak azért, mert külföldi magyar vagy, és ők a környezetetekben lévő egyetlen másik magyar család, akkor már nem is tetszhet neked senki? Ez csak nekem nem logikus? Külföldön élsz, keress külföldi pasikat, ismerkedj másokkal, és akkor már élből nem lesz olyan hihetetlen.
2011. márc. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát mivel az angollal még elég trén állok azért nem szoktam angolokkal ismerkedni. És elég félénk fajta is vagyok. És ezt ők is nagyon jól tudják.És egyenlőre csak nyelvsuliba járok ahol csak külföldiek vannak szóval nemis ismerek angolokat.:S
2011. márc. 31. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!