Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincs sose témám?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs sose témám?

Figyelt kérdés

járok egy pasival.. és nem nagyon tudok mit mondani mikor vele vagyok... nincs témám. Egyszerűen nemtudok =/

Volt egy barátom nemrég szakítottunk.. nagyon szerettem és ő is mondta másoknak hogy az utóbbi hetekbe már nem is volt közös témánk mert mindig csak ő beszélt.. tényleg nem beszélek sokat és már engem is zavar...=/ Tudnátok adni tanácsot hogy mégis mit mondjak? :S


2010. nov. 6. 21:57
 1/8 anonim ***** válasza:
mesélj neki arról, hogy mi(k) történt(ek) veled az elmúlt napokban esetleg, hogy mit láttál mondjuk neten valami videoról vagy együttesröl, könyvekröl,filmekröl annyi téma van valami biztosan érdekel mindkettötöket
2010. nov. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ezzel nincs gond, akivel jól érzed magad azzal beszélgetés nélkül is jól érzed magad. Sokkal jobb mintha mindenféle fölösleges erőltetett témákról beszélnél állandóan.
2010. nov. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én mindg mindenféle hülyeséget összehordok neki :) a második első randinkon (mert 2 év szünettel újra összejöttünk) megkérdeztem, hogy hisz-e az ezoterikus dolgokba, aztán kinyitottam a tenyerét és megmutattam neki hogy itt az életvonala, fejvonala és szív vonala :) ez akár egy jó trükk is lehet :P

meg pl hogy hallott-e olyanról hogy kopasz emberektől való fóbia. erre mondta hogy ő olyat is hallott, hogy csalamádé meg kacsa fóbia :) szóval lehet mindenféle vicces érdekességet :) "Mért zöld a fű?" xd : DD

remélem segítettem

15/L

2010. nov. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Figyi,kicsit gyakorolni kéne abezsélgetést:)többet járj emebrek közé ne csak neten msn.ezz:) egy idő utén fejlődni fogsz:)tapasztalat!!:)
2010. nov. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Akármiről elkezdhetsz beszélni. Pl. sétáltok, sok fa van: jajj de jó lenne már egyet túrázni..

Kutya:képzeld el, a szomszédunk új kis csivavája...blabla:)

Mesélj a suliról, hogy mit szeretnél csinálni, mi volt a barátnőkkel, ilyesmi.

Csak nyugodtan:)

19/l

2010. nov. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert gondolom annyira unalma,s érdektelen az életed. Adjak kötelet?
2010. nov. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
igyál meg egy üveg bort! majd lesz hidd el...
2010. nov. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

23:01!

Igen elég unalmas faluban élek.. de városba járok suliba és eléggé pörgős az életem.. főleg ha a haverokkal vagyok!

A kötelet meg hagyd meg magadnak.. köszi -.-


Köszi a válaszokat! :)

2010. nov. 7. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!