Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki nem dohányzik, dohányossal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nem dohányzik, dohányossal csókolózni finom?

Figyelt kérdés
Nagyon lehet érzeni a cigaretta ízét?
2010. nov. 7. 12:34
1 2
 11/17 anonim válasza:
*egy
2010. nov. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Szerintem gusztustalan. :S
2010. dec. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

nálam kizáró ok a dohányzás. persze nem ez alapján választok párt, naná, de mint sokminden más ez is beleszámit, és ez olyan erősen számit nálam, hogy ezt ellensúlyozni kb lehetetlen.

sztem undorito

2010. dec. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nyalj ki egy hamutartót :D.
2010. dec. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Szerintem minden attól függ ,hogy kiről van szó.Ha a párom akkor nemzavar de ha más mellettem dohányzik azt már nemszeretem.Ha szeretsz valakit minden rózsaszínü.
2010. dec. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nekem igen :D Én nem dohányzom, de szeretem...
2010. dec. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Finom!?^o)^o) Jól vagy?:D Hát nekem egyszer volt egy barátom aki cigizett napi 2dobozz cigi elment..Mikor megcsókolt rögtön kiábrándultam belőle,egyszerűen undoritó volt pfffffuj..:S
2010. dec. 18. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!