Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon tetszik az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik az egyik kolleganom, es en is neki. Bevallaljam? En vagyok a fonoke. Attol felek tonkre megy a csaladom, amit nem akarom.

Figyelt kérdés
2009. jan. 9. 07:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
NE!!!! Te lehet, hogy nem veszed észre, de már a szándékodat is biztos észreveszi a többi kollegád, és tuti, hogy minden percben erről beszélnek! A vezetők magánügyei mindig nagyon "érdekesek" más unatkozó emberek számára! Ne kockáztass, ha családod van, nem éri meg. Úgyis mindig minden kiderül - előbb vagy utóbb!
2009. jan. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 yuda ***** válasza:
100%

Szia! A félelmed jogos.Nem úgy van az életben ,mint a filmek népszerű hőseivel,hogy happyend a vége-legtöbbször óriási lelki törések,életek mennek tönkre.

Ne a munkatársak miatt ne tedd,hanem magad és a családod miatt ne.

2009. jan. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
61%
Helló, mi néha csináljuk többesben. (2 fiú, 1 lány, 1 fiú 2 lány) Volt a munkahelyen egy szimpatikus lány, akinek, úgy vettem észre, nem vagyok közömbös. Elmeséltem, hogy milyen módon képzelném a szexet egy kávé mellett, és nagyon meglepődött, de nem mondott kategorikusan nemet. Még lehet, hogy kiköt a hitvesi ágyunkban mindhármunk örömére. A téma annyira veszélyes, hogy nem merné elmesélni a munkahelyen. A kommunikáció annyira nyílt, hogy a feleségem mindent tud. Tiszta lelkiismerettel alszom, és várom a fejleményeket :)))
2009. jan. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a család többet ér egy "numeránál".
2009. jan. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!