Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Elítélitek vagy hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Elítélitek vagy hogy reagálnátok le ha egy 17/f elkezdene sírni mikor ölelkeztek?

Figyelt kérdés
szóval pl barát az a fiú és ölelkezel vele akkor rájön a sírás
2010. nov. 10. 15:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

nem itélem el..miért ítélném??

csodálkoznék,de biztos lenne oka sírna..

2010. nov. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
kicsit furcsán néznék rá.aztán megkérdezném h mi van vele?miert sír?
2010. nov. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nagyon édes, hogy így megbizik bennem, hogy előttem sír! Meg kérdeznem, hogy miért sír!
2010. nov. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

és az oka h mért sír mennyire számítana ??

(érzelmi okra gondolok) vagyis én azért sírtam ma

2010. nov. 10. 15:33
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze h fontos :D Én nem szégyellem fiú vagyok és néha nekemis elszorul a torkom .. 3 okból lehet

1.Mert beléd van esve

2.Mert valami gáz van,és jól esik neki h valaki mellette áll.

3.Egyszerűen olyan a természete h Így mutatja ki a szeretetét..

2010. nov. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én 36 éves vagyok és férfi és mégis sírok, ha meghatódok.
2010. nov. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%

A legtöbb lány elítéli, de mindíg van kivétel.


Nem szeretik, ha a pasik lihegő kutyák, sem azt, hogy nyávogó majmok, azt szeretik, ha csendben lépked mellettük egy oroszlán...Valami ilyesmi az idézet, nem tudom pontosan.

2010. nov. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmiféleképp nem ítélném el, biztos hogy nem ok nélkül sír. Próbálnák segíteni neki. Az is igaz, hogy ehhez hatalmas bizalom szükséges! Örülnék, hogy pont hozzám fordult, az biztos.:)
2010. nov. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
DEHOGY ítélem el!
2010. nov. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nem kell elítélni..jó az egy kicsit gáz, ha minden egyes kivágott fa,eltaposott bogár miatt sír..de a sírás is egy természetes dolog! Azért mert valaki férfi..miért csak akkor sírhat,ha temetésen van..ha érted..
2010. nov. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!