Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes tömegnövel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes tömegnövelőt használni?

Figyelt kérdés
azért írom ide mert a lányok miatt el vagyok keseredve, 179 agy 180 vagyok és 60 kiló és nem tudok hízni semmitől, az anyag cserém sztem normális de egyszerűen nem bírok magamra szedni valamit... szerintetek érdemes kipróbálni hátha? a normális étkezéssel nem megyek semmire
2010. nov. 10. 16:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Inkább sportolj, az jobb módszer, mint szintetikus sz@rokkal tömni magad.
2010. nov. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
19 éves srác vagyok
2010. nov. 10. 16:04
 3/9 A kérdező kommentje:
sportoltam, mindent kipróbáltam
2010. nov. 10. 16:04
 4/9 anonim ***** válasza:

szerintem kipróbálhatod, de sportolj mellette feltétlenül, mert különben elhízol. és sztem 1 évnél tovább ne szedd, emrt enm valalmi jó a májnak, és sztem havonta tarts egy hetes szünetet.

de előtte lehet hogy inkább orvoshoz kéne elmenned, hátha ad egy-két jó tanácsot. ha meg szimplán ilyen alkat vagy és semmitől sem tudsz hízni, szerintem megpróbálhatod a tömegnövelőt. csak elég drága viszont...

2010. nov. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ne, mert attól csak puffadsz. Biztosan te is sok olyan kigyúrt pasit láttál már, akiknek tíz centi háj van az izmai felett aztán erre verik magukat. Szánalmas és ronda is.


Először is kezdjél el terembe járni és edzeni RENDESEN. Majdnem minden teremben van személyi edző, aki segít neked egy edzéstervet összeállítani, és általában ingyen, hiszen a hely saját emberei, ezért vannak ott. Azután kezdjél el szedni az javaslatnak megfelelő mennyiségű nagy 100% tisztaságú, jó minőségű, 80+ tömegszázalékos fehérjét. A tömegnövelőkkel az a baj, hogy hízlalnak, ezért a sok idióta gyurmagyurka a mérlegre állva azt hiszi, hogy mennyi izmot szedett fel, pedig egy sz@rt... csak híztak tőle. Kreatint se szedjél semmi esetre sem, bár ezt is tuti ajánlani fogják. Ugyanúgy csak puffaszt, látszat hatást érsz el vele.


A fehérje azért kell, mert az edzés közben és után az izmaid fehérjét építenek be, ezzel nőnek. Egy nap kábé lehetetlenség annyi fehérjét enni, amennyit potenciálisan be tudsz építeni (tehát maximálisan kihasználja a szervezeted az edzést) ezért érdemes fehérje koncentrátumot enni. Ajánlom neked a pro nutrition-től a WPI-t. Azt hiszem ez 81%-os és aszpartám mentes (ez is nagyon fontos).


Amúgy annak meg örülj, hogy nem vagy hízékony. Nagyon szép szálkás izomzatot tudsz rá építeni a megfelelő edzéstervvel és táplálkozással/táplálékkiegészítőkkel


Üdv

21/L

2010. nov. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Menj el egy dietetikushoz/ gasztroenterológushoz.


De amúgy sportolj, igyál sok 100%-os narancslevet, egyél sok fehér húst (pipi, halacska)... ezektől nő az izom :D

2010. nov. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha csak a másoknak való megfelelési vágy miatt akarsz hízni, akkor inkább el se kezdd az egészet...
2010. nov. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hízni normálisan csak edzéssel("gyúrással") tudsz. A legfontosabb a megfelelő tápanyagbevitel, és ehez kiegészítésként mondjuk edzés után letolsz egy hadag tömegnövelőt, akkor jó is vagy.

16:39-es válaszolónak írnám, hogy nem kéne lekezelően írni egy dologról, amihez nem ért, teljesen látszik az átlagember tudatlansága és köcsögsége amiért kitalálja, hogy PUFFADT az ember, és hogy ez milyen szánalmas. Áruld már el nekem, hogy az egyszerű szénhidráttól és fehérjétől miért lennél hájas, mikor a szervezetet az izmodba építe be azt a tápanyagot. A kreatin pedig pont, hogy erőt növeli és nem a tömeget.

Szóval a testépítés menete az az egszerűen megfogalmazva, hogy eszel mint az állat és edzel, ez a tömegnövelés. Ez alatt a felszedett izom mellé fog feljönni zsír is ez természetes. Ha elérted a megfelelő izomtömeget, akkor elkezdesz diétázni/szálkásítani amitől lejön a zsír. [link] Ezt a pár oldalt elolvasod és kb. tudni fogsz mindent. Sok szerencsét!

2010. nov. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedves 00:39-es, a lány válaszoló vagyok, akit lehülyéztél


Képzeld el, én is értek a dologhoz, ehhez nincsen szükség kukira. Másrészt nekem, mint nőnek igénytelen és gusztustalan amikor egy férfin fele háj, fele izom és fenntartom a jogot arra, hogy idiótának tartsam őket, amiért ennek örülnek. Ők bizony nagyon. Hát igen, lufi emberek.


A kreatinról pedig annyit, hogy olyan energiákat ad neked, amivel nem rendelkezel. Amennyi szükséges belőle, azt az étellel magadhoz tudod venni. Nem véletlen, hogy kúraszerűen lehet csak alkalmazni. Aztán hogyha abbahagyod, hirtelen gyengének érzed magad, a teljesítményed lecsökken, esetleg a felszedett izomtömeg is. Tehát tipikus példája a szarból várépítésnek, de persze van aki csak arra megy, hogy minél gyorsabban minél többet felszedjen, nekik kiváló.


A tömegnövelőkről még annyit, hogy akinek vagy egy csepp esze, és igényes a saját testépítésének minőségére, az nem felhízlalja magát és utána szálkásít, hanem állandóan szálkás izomzatot épít fel. Ilyet még nem is hallottam (nem olyan körökben mozgok :P ) hogy direkt nem érdekel a növekedett szénhidrát bevitel mert majd ha megvan a kívánt testsúly ráérsz elégetni. Ja, hogy ez lassabb folyamat, szépen felépíteni a tested? Igen, az. Manapság már az a menő ha két hét alatt 6 kilót hízik a férfi, igaz hogy ebből 4 zsír, de kit érdekel. Többet mutat a mérleg, örülhetünk. Aha.


[link] Itt a lényeg.


Tehát kétféle testépítő létezik: az egyik zabálja a tömegnövelőt, kreatint, puffad egy léggömb, lassan úgy néz ki mint egy hordó és azzal áltatja magát, hogy hány kilót tud felemelni. Nincs ezzel gond, ha a cél az erő (sok középkorú pasi nem szép testet akar csak erősnek lenni, lásd konditermek közönségének 90%-a). De amennyiben szép felsőtestre vágyunk, úgy az első lépés a szigorú diéta. Amibe nem fér bele az a szénhdirát, ami a tömegnövelőkben van


De egyáltalán, gondoljunk már bele: adott két termék. Mind a kettő az edzéshez van, az egyik 82% fehérje 18%szh, a másik 25% fehérje 75% szh. Ki az az idióta, aki a kisebb fehérje tartalmút veszi meg (hiszen ez épül be az izmokba nem a cukrok). Na ki? Hát aki azt hiszi, hogy a muszkliporoktól való hízás = izomtömegnövelés. És ez nevetséges. Tetszik vagy sem.


21/L

2010. nov. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!