Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A tömegnövelőt h érdemes...

A tömegnövelőt h érdemes használni, hogyan a leghatékonyabb?

Figyelt kérdés
Edzés előtt vagy után? Reggel vagy este?
2009. márc. 13. 14:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Rögtön edzés után.
2009. márc. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
80%
Én mindenféle variációban olvastam már, legutóbb azonban én is az edzés utánt. Ami lényeges még, hogy ha port használsz akkor ne tejbe hanem inkább vízbe keverd, és fogyassz mellé szőlőcukrot.
2009. márc. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Közvetlenül edzés után a legfontosabb, egyébként meg étrend függvénye.
2009. márc. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%

A 2. válaszolót kicsit leoltanám! :)

Minek TÖMEGNÖVELŐBE szőlőcukor??????????????????

Nehogy rakjál bele!!! Szőlőcukrot csak akkor használj, ha nincs pénzed tömegnövelőre (vagy csak egyszerűen nem akarsz azt venni), csak fehérjét fogyasztasz és akkor az edzés utáni turmixba mehet a szőlőcukker.

De tömegnövelőbe???? Véletlenül se!!!!

2009. márc. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
jelzem a tömegnövelőkben a szénhidrát rész nagyrésze malto + szőlőcukor minek tenni még bele?
2009. márc. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
2 adagot ír naponta, amikor nincs edzés akkor mikor érdemes bevenni azt a 2 adagot?
2009. márc. 15. 10:02
 7/14 A kérdező kommentje:
És Köszönöm Szépen az eddigi válaszokat!
2009. márc. 15. 10:17
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy mennyit kell belőle enned, CSAK ÉS KIZÁRÓLAG az étrended függvénye. Ez CSAK egy TÁPLÁLÉKKIEGÉSZÍTŐ. Tehát kiegészíti a táplálkozásodat. Ha például ez a bizonyos tömegnövelő 30g fehérjét és 50g szénhidrátot tartalmaz adagonként, az étrendedből pedig a szükségleteidhez képest hiányzik 60g fehérje és 100g szénhidrát, akkor kell 2 adag naponta. És igen, pihenőnapon is kell, mert akkor is ugyanúgy kell enni, mint máskor.
2009. márc. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%

az első válaszoló mindent leírt

értrend a fontos a tömegnövelő csak eggzsés után kell

napkozben nem célszerű inni, mivel elhízhatsz tőle

eddzés után a szőlőcukor kiváltotta inzulinreakció bepumpálja az izmaidba a tápanyagokat

az eddzés utáni turmix után legkésőbb 1 órára már enni kell

2009. márc. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
0%
Szia, hát én nem tudom a te dolgot mit szedsz, de az egyik ismerősöm barátja kb m1 éve gyúr és amikor még jártak a srác nagyon agresszívvá vált a tömegnövelő szer hatására és már nem 1-2 embertől hallottam, hogy agresszívvá vált a párja, és vigyázz, mert vesebajt és más gondokat okozhat neked, magas vérnyomás, gyorsabb szívverés szóval nem nagyon ajánlott lényegében felfúj és csak a vizet köti meg, ami semmire sem érdemes, inkább járj el hetente 4szer edzeni és magadtól építed az izmodat, ha meg hízni akarsz, egyél olyan ételeket amik hízlalnak.
2009. márc. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!