Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a terhesség alatt megjön a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a terhesség alatt megjön a menstruáció (van ilyen), akkor ez idő alatt hányszor? (első szakaszában csak? ) Ugyanúgy jelentkeznek a terhességre utaló jelek ilyenkor is, milyen intenzitással, mennyi idő után?

Figyelt kérdés
köszi a válaszokat előre is
2010. nov. 10. 20:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Remélem, kedves kérdező, hogy sikerült tisztázni 1-2 dolgot :)

Örvendek, hogy feltetted ezt a kérdést, mert biztos, hogy vannak még akik előtt nem tiszta minden a terhesség-menstruációval kapcsolatban :)


Amúgy én voltam az első 21:14-es, a 21:18-as, a 21:24-es és a 21:40-es :)


Puszi

2010. nov. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Tényleg köszönöm szépen a felvilágosítást!

Alap dolgokkal én is tisztában voltam, de most már többet tudok! :)

2010. nov. 10. 21:51
 13/13 Toreador ***** válasza:
Nem feltétlenül jár feltűnő fájdalommal meg vérzéssel. Vannak olyan lányok, akiknek a menstruációja laikus szemmel nézve összetéveszthető lenne egy korai vetéléssel, darabos vérzés, erős, erőteljes színű vérzés, menstruációs fájdalmakkal. Korai vetélésnél pedig nem olyan nagy az embrió, vagy baba, vagy pete, vagy minek kell ilyenkor nevezni, hogy észrevehető legyen, kicsusszan a vérrel együtt. Nekem is darabos és erős vérzésem van már évek óta, ráadásul a 1-2 nap annyira fáj a hasam, hogy 5 fájdalomcsillapító bevétele után se múlik el. :( De már megszoktam.
2010. nov. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!