Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok, mit csinálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok, mit csinálnátok ha kiderülne a partneretekröl, hogy "más" a nemiszerve?

Figyelt kérdés

Olvasgattam egy érdekes témát és kíváncsi vagyok, ki hogyan áll ehhez.

Mindenki tekintsen el attól, hogy van-e vagy nincs párja igazából és próbálja beleképzelni magát ebbe a helyzetbe:


Van valaki akivel sokat randiztatok, jól megismertétek egymást, szimpatikus neked, beleszerettél(!). A szexig még nem jutottatok el eddig és éppen sor kerülne az elsö alkalomra.

Az ágyban viszont kiderül, hogy a partnerednek pont ellenkezö nemiszerve van mint kéne (tehát pasinak nöi vagy lánynak férfi nemiszerve, attól függ milyen nemü a partnered).

Hogyan reagálnál ebben a helyzetben? Képes lennél annyira szeretni öt, hogy elfogadod és így éltek tovább? Zavarna ezek után a dolog?

Vagy esetleg megrémítene annyira az egész, hogy soha többé nem akarnád látni? Esetleg durvábban le is szólnád?


Mindkét nem véleményére kíváncsi vagyok.


2010. nov. 10. 22:04
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát mivel fiú vagyok és ez kiderülne róla én nyomban elmenekülnék az biztos.
2010. nov. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
90%
Ez szerintem teljesen nonszensz...
2010. nov. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Ez durva...lehet h ki is ábrándulnék, lehet h egy ideig elviseled, de rájössz, hogy ezt nem lehet sokági folytatni, meg hogy lennének gyerekeitek később, stb..hogy mentek strandra v bármi ilyesmi program, tehát az életed meg lenne bonyolítva..
2010. nov. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Második: Nem nonszensz, transszexuálisnak hívják azt, aki ilyen és még mütét elött van. Valami ilyesmit írtak.

Kíváncsi vagyok a véleményekre...

2010. nov. 10. 22:15
 5/25 anonim válasza:
100%

Én elfutnék abban a pillanatban.. és vissza sem néznék..

22/F

2010. nov. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
beszarknék fiú létemre az ziher!!! Futás amíg lehet!
2010. nov. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Ez nagyon durva becsapás.

Ha valaki ilyet tenne, az már majdnem olyan, mint egy bűntény. Ugyanis ennek nem ott kell kiderülnie, hanem már az ismerkedésnek viszonylag az elején.

2010. nov. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Ha látszik az Ádám csutka pasi ha nem csaj nem olyan nehéz ám megkülönböztetni...:) szal ilyen nem is fordulna elő ha picit figyelsz a dologra...
2010. nov. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Ha fiatal korban szedett hormonokat, akkor nem látszik.
2010. nov. 10. 22:39
 10/25 anonim ***** válasza:
61%
testépítő csaj vok, és nekem nagyobb az ádámcsutkám, mint a többi csajnal O.o ...szal erre ne alapozz! Am. én, mielőtt elmenekülnék, oltári nagyot lekennék neki, de min. szembeköpném, h így átk.rta a fejem a szemétje.
2010. nov. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!