Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok a tegnapi Dr....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok a tegnapi Dr. House részhez, amiben egy meleg srácot átneveltek egy táborban, mindenféle gyógyszerrel, hogy heteró legyen? Vajon tényleg van ilyen?

Figyelt kérdés
2010. nov. 11. 12:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

háhhá, én nem szoktam nézni azt sorozatot, de tegnap valami kéztetést éreztem, hogy meg kell néznem. lehet tudatalatt megéreztem, hogy valaki majd feltesz ezzel kapcsolatban egy kérdést:)


amúgy ilyen nem létezik az biztos. ha mégis, akkor az az illető mégsem annyira langyi.

2010. nov. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem láttam, de ez hülyeség. Ennyi erővel a heteroszexuálist is át lehetne nevelni homoszexálissá....
2010. nov. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem is sikerült benne, az átnevelés majdnem meg is őlte.

Hú de nagyon érdekes rész volt.

2010. nov. 11. 12:54
 4/13 anonim ***** válasza:
Én nem láttam a Dr. House-t, viszont szerintem sincs ilyen a valóságban. Aki homoszexuális, az nem tud tenni ellene. Ha valaki melegnek születik, nem tud megváltozni. Mint ahogy az az ember sem, aki valamilyen tartós betegségben szenved, születése óta. Ezeket az embereket nem is nevezném betegnek, hiszen nem tehetnek róla, hogy ilyennek születtek.
2010. nov. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Kapott hánytatót, meg elektrosokk kezelést, teletömték hormonokkal. Eddig azt hittem ilyen csak a filmekben meg sorozatokban van, de ezt látva utánna kerestem és találtam is amerikában ilyen táborokat.
2010. nov. 11. 13:04
 6/13 anonim ***** válasza:
A mai napig sokan azt hiszik, hogy a homoszexualitás betegség, ezért biztosan gyógyítható. Biztos vagyok benne, hogy vannak ilyen táborok.
2010. nov. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
36%
A homoszexualitás tényleg betegség, és remélem tényleg vannak ilyen táborok.
2010. nov. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
54%
Nem betegség. És vanank ilyen táborok, a táborlakók többsége belehal a "kezelésbe".
2010. nov. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Akkor nem olyan táborok, mint amilyenekre gondoltam, de vmire tényleg szükség lenne. Bár az is igaz, h minél több a búza, annál kevesebb a konkurencia :)
2010. nov. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Csakhogy kb ugyanannyi leszbi is van utolsó, megszívtad.
2010. nov. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!