Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék első ránézésre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék első ránézésre szimpatikusabb mások számára? Mitől függ, hogy valaki szimpi vagy nem?

Figyelt kérdés

Olyan, mintha senki nem venne észre. Se lányok, de fiúk. Így elég nehéz barátkoznom. Kedves vagyok, vicces, stb, egyetlen nagy problémának azt érzem, hogy kezdetben mindig csendes vagyok. Ez lenne a fő ok? Ha nem locsogok állandóan, már nem is lehetek szimpi? Vagy mi lehet a gond? Min változtassak?

20L


2010. nov. 12. 17:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nem értem. Tegyük fel most mész új suliba, ott nem ismeri senkise egymást, a barátkozások elkezdődnek, de te még nem találtál, amikor más már igen?(ez csak egy példa, gondolom nem pont ez áll fönn)

Gondolj már bele, ha van nálad nyitottabb ember miért pont hozzád, mennének oda beszélgetni? Én is még 9. ben ilyesmi cipőben jártam, de már kitanultam :D

Nem mentem el gólyakirándulásra, az osztály nagy rész elment, így már ismerték egymást, voltak haverságok, én meg bementem 1. nap és senkit sem láttam még, persze, hogy nem jöttek oda hozzám, hiszen a többiekkel sem voltak annyira jóba, így inkább azokat a kiránduláson kialakult barátságokat építették, nem kezdtek velem újba, így sokkal nehezebb dolgom volt.

Gondolj bele mindenki ugyanolyan helyről, indul, mint te senki sem ismeri a másikat általában. Amikor szorongósabb helyzetbe kerülsz, mondd magadban, hogy "ők mivel többek nálam?" Semmivel! Ne érezd magad kisebbnek.

Mondjuk, kialakul egy beszélgetés, körbe állnak az emberek és dumálnak, menny oda nyugodtan, néha-néha biztosan hozzá tudsz szólni, nem kell mindig fecsegni. Észre fogod venni, hogy más sem beszél sokkal többet. Menny oda nyugodtan!

2010. nov. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
elöző, vok, remélem azért tudtam valamennyire segíteni, amúgy most 17 éves vagyok 12.osztályba járok, és mindenkivel jóban vagyok.(nem is gondoltam volna 9.ben, hogy ez lesz, hogy még a legnagyobb szájúval is!)
2010. nov. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Igen, kb így vagyok, hogy nagyon nehezen megyek oda új, idegen emberekhez. Jobban szeretem távolról figyelni őket, "megismerni", és csak akkor elkezdeni beszélgetni, mikor már tudom, hogy van közös témánk.

De igyekszem kicsit nyitottabb lenni! :)

2010. nov. 12. 18:42
 14/17 anonim ***** válasza:
Szia! Egy dolog hogy nem kell folyamatosan fecsegni, mert az idegesítő inkább én pl. nem szeretem ha valaki állandóan dumál megállás nélkül. Anyukám pl. ilyen és amikor beindul alig lehet leállítani :). Én sem vagyok ilyen könnyen megnyílós ember ám. Még amkor suliba jártam, akkor is olyan visszahúzódobb ember benyomását keltettem. Nehezen tudtam feloldódni. Nem is voltak barátaim sem. Aztán gondoltam egyet és felmentem a csetre és ott sokkal könyebben tudok másokkal is csevegni. Élőben van néha olyan érzésem hogy ha mondok valamit akkor nem is figyelnek rám, meg közbe dumálnak így nem lehet kibontakozni. :S. De a cset az teljesen más ott sokkal jobban be tudok illeszkedni még ismeretlen emberek közé is. Úgyhogy ajánlom neked is regisztrálj be egy csetre és ott kezdj el beszélgetni, és azon veszed majd észre magad sokkal nyitottabb leszel. Szerintem ha nekem sikerült neked is fog. Nálam tuti nem lehetsz visszafogottabb. :).
2010. nov. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Még az elözö vagyok. Amióta felmentem a csetre azóta sok emberrel megismerkedtem de sajnos nem tudok velük élőben is találkozni mert túl messze laknak. De azért az siker már hogy legalább virtuálisan tudok barátkozni. :)
2010. nov. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
A virtuális barátkozással nálam sincs gond. Sőt, az ottani emberek nagy részének nagyon szimpatikus vagyok. (Akár email, akár msn.) Pont ez a lényeg. Hogy igazából értelmesnek tartom magam, jól el lehet velem beszélgetni, meg minden (már sokan mondták), de ez ugye külsőre nem látszik. És vmiért meg nem vagyok külsőre szimpi a legtöbb embernek. Vagyis hát észre sem vesznek...
2010. nov. 13. 12:40
 17/17 anonim ***** válasza:
Én az előző vagyok. Kicsit önbizalomhiányosnak tűnsz. Szerintem túl kevés bókot kaptál és ezért gondolod magad kevésnek. Még a kérdésednél azt írtad, hogy csendes vagy legutoljára meg hogy a külsőddel nem vagy megelégedve. Van 1 ötletem :). Talán ha csevegnénk egy párszor mondjuk msn en akkor hátha az segít rajtad is meg rajtam is. Talán tudok adni valami pluszt amitől jobban fogod magad érezni amitől jobb leszel és fordítva is. De nem akarok tolakodni, rád bízom szeretnéd-e, ha igen, akkor jelezd akkor írok neked e-mailt. :). Ja még annyit elárulok neked én 26/F vagyok.
2010. nov. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!