Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, miért kombináljuk túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért kombináljuk túl a dolgokat (fiúk véleményét is várom)? Miért látunk mindenben jelet, miért magyarázzuk meg hogy a férfiak csak azért lehetnek bunkók velünk mert szerelmesek belénk?

Figyelt kérdés

Mindig ez van, és egymásba magyarázzuk bele a hülyeségeinket. Most kezdek rájönni, hogy valójában a férfiak egyszerűek... Ha nem beszélget velem, az azt jelenti hogy nem akar beszélgetni, nem pedig hogy valami nemzetközi probléma áll az útjában:D és ha nem hív fel telefonon az nem azért van mert egy pingvin megette a telefonját, és nem csapott belé a villám, egyszerűen nem akar.

Mindig mindenben a jeleket látjuk, ha ránknéz egy pasi már azthisszük a házasságot tervezi, pedig sokszor annyira egyértelmű a magyarázat... csak nem akarjuk látni, de így nekünk is nehezebb, meg a fiúknak is...

Szeretném meghallgatni a véleményeteket, csak én vettem ezt észre, vagy tényleg ennyire ostobák vagyunk?


2010. nov. 13. 11:20
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Én azt sem értem, hogy minek kérdezné meg egy fiú, hogy "Le akarsz fröcskölni?"
2010. nov. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
az is cska példa volt... én értem. azt akarta vele kifejezni, hogy ha egy pasi valamit akar, azt mondja. pl ha azt akarja hogy dícsérd agyon, akkor azt kérdezi hogy "ugye jól nézek ki?" míg egy nő keserves pillantásokkal kijelenti hogy "jhahj oylan ronda vagyok" majd várakozó tekintettel néz a másikra, hogy mikor mondja már hogy neemvagyaaz...
2010. nov. 13. 12:21
 13/28 anonim ***** válasza:
Szia! Totál magamra ismertem.:D Én lány vagyok, és sajnos mindig mindent túlkombinálok. Ha valami másként történik, mindig be beszélek magamnak valami hülyeséget, hogy miért viselkedett így,stb...Ezzel ki tudom akasztani nagyon a párom. Hogy lehet erről leszokni?:S Tudom, hogy ez nem jó így, de egyszerűen nem tudok mit tenni. Tippek, hogy lehet ezen segíteni?:D
2010. nov. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

hát még bennem is csak az elmélet él, de mondom 10 percenként lesem a telefonom pedig esélytelen:D

szeritnem először is tudatosítanod kell ezeket a dolgokat, aztán majd a legközelebbi ilyen esetnél nem szabd hagynod hogy magadban kikombináld a sok hülyeséget...ha már kikombináltad már mindegy, emrt ugyis ott fog motoszkálni a gondolat hogy megette egy jegesmaci azért nem hív...:D

2010. nov. 13. 14:36
 15/28 anonim ***** válasza:

na akkor tőled kérek tanácsot úgy látom oksabb tanácsot tudnál adni :D (ha nembaj)

na ha egy fiú akit ismerek keresi a tekintetemet meg azt veszem észre hogy folyamatosan bámul akkor mivan?:D nem írom hogy tetszek neki mert akkor számodra nevetséges lenne ha nem úgy van :D

egy másik eset: egy fiúval nem beszélek egy ideje, jó barátok voltunk csak ő többet érzett és összejött utána egy lánnyal és azóta nem ebszélünk :D hogy ő bejelölt fbn meg így néha a közös társaságunkba hozzámszólt meg egyszer köszönt hogy miért van ez? újra szeretné hogy barátok legyünk vagy mi?

köszönöm a választ ha válaszolsz:D de nem fontos ha megterhelő csak kiváncsi vagyok :'D

2010. nov. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

hát igazából érdemleges választ én sem tudok adni, de azért megpróbálok segíteni:D

ez persze attól függ mennyire bámul, és hogy ezt csak belemagyarázod vagy nem... PErsze ha belemagyarázod nincs mit mondanom, tegyük fel hogy tényleg nagyon bámul... IGen, valószínű hogy tetszel neki, ez nem olyan típusú jel amit olyan nagyon félreértelmeznek az emberek... ez persze nem azt jelenti hogy járna is veled... De felhatalmaz arra hogy ki akard deríteni. Próbálj meg közeledni felé. Mikor látod hogy néz, néz rá és mosolyogj. ezt sokszor. Aztán ha visszamosolyog de még akkor sem lép akkor közeledj hozzá...nem írtad milyen közegben történik mindez... ha csak társaságban, ülj közelebb mellé a legközelebbi alkalomnál és beszélj sokszor hozzá... MAjd kialakul valami.



másik eset... itt meg attól függ mennyire nem beszéltek és hogy váltatok el. HA ő meg is sértődött rád, esetleg vita is volt, és minden kapcsolatot megszakított veled akkor aztmondom igen, lehet hogy mostmár megbékélt... Ha csak szimplán a nagyon szoros barátság sznt meg akkor viszont úgy gondolom annyi állhat a háttérben, hogy msotmár nem érzi kellemetlennek a társaságod. Godnolom egy ideig miután akart tőled valamit nehéz volt úgy a közeledben lennie hogy tudta hogy csak barátok lehettek, és sejtem mostmár letett erről...


de ezek sem törvényszerűek... midnenesetre ne éld bele magad egyikbe sem, de azt mondom az első esetnél próbálj minél jobban közeledni, hátha. A másodiknál is közeledhetsz szerintema legjobb az lenne ha valahol elkapnád és megbeszélnéd vele ezt, nmár csak azért is mert ha ó barátok voltatok ennyit megér a barátságotok.

2010. nov. 13. 16:14
 17/28 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés a válaszolókkal együtt az általánosítás melegágya. ÉN fiúban hiszem ugyanezeket lányokról, és egyik fél sem egyszerű. Ez most nem úgy van, hogy

1: vagy tuti, hogy behívták a pentagonba és mindig elfoglalt valamiért azért nem hív

2: egyszerűek ha nem akarnak nem hívnak


Az igazság az, hogy mindkettő van egyszerre, van amikor azért nem hívnak mert nem akarnak, van amikor azért nem mert tényleg valami nagy dolog van folyamatban (és itt most nem a wcre gondoltam:D )

Szóval is-is, felesleges általánosítani.

2010. nov. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

15.58 vagyok

köszönöm a választ nem gondoltam volna hogy válaszolsz ...


nos a 2. eset úgy volt hogy végülis nem kérdezte hogy legyen valami és utána összejött egy lánnyal, és várta hogy még írjak neki meg stb, de ezt már meguntam nem írtam. nem veszekedtünk semmi se volt hanem csak megszakadt a kapcsolat. és nem szakított meg semmilyen kapcsolatot, maradt minden úgy :D közös volt a társaságunk ott néha hozzámszólt de én meg nem bizalmaskodtam.

azt hogy gondolod hogy nem érzi kellemetlennek a társaságom? :D

nem élem bele magam , nem vagyok olyan típus de azért köszönöm még1x :D ilyenekre nem jöttem volna rá csak nagy nehezen :D

2010. nov. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

1. kérdezni ezen az oldalon csak általánosságokat lehet. soha, semmilyen szituációban nem kaphatok vadidegen pártatlan szemlélőktől teljesen személyreszabott választ. másrészt igen, az általánosságban rtett dolgora vonatkozott ez.

2. nem azt mondtam hogy soha nem elképzelhető hogy valami történt azért nem hív... azzal van a probléma hogy mi ezt belemayarázzuk. HA csak valami dolga van és azért nem hív, akkor ha végzett fog hívni. Ha valaki el akar érni az el tud. én csak arra akartam kitérni hogy túl sokat kombinálunk, túl sokmindenbe magyarázunk bele olyan dolgot ami már épp ésszel sincs benne. Tudom mert én is ezt csinálom

Volt olyan hogy fél órás okfejtést tartottam arról hogy miért nem hívott valaki, vagyh ogy miért akarta mindenáron ő fizetni a kövvetkező menet csocsot. egyszerűen csak elegem van abból - hogy persze általánosságban - ha van egy fiú aki tetszik képes vagyok a haja színéből azt a következtetést levonni hogy én is neki. Képes vagyok midnen apró kézmozdulatába egyegy univerzális jelet belelátni, és ezért beleélem magam és pofára esek. és erről le kell szoknom. nem fog megkeresni. nem érdeklem, és kész. semmi nem történt, nem csak "megrettent attól hogy nem vagyok egy p*na" hanem egyszerűen nem érdeklem.

2010. nov. 13. 16:38
 20/28 A kérdező kommentje:

ma 16:37

azt hoyg nem kellemetlen neki a társaságod ugy értettem, hogy ugye egy ideig hajtott rád de nem jött össze a dolog. Márpedig ha tudod hogy valaki aki bejön nem kiváncsi rád, akkor kellemetlen vele hosszasan beszélgetni, legalábbis nekem:) ilyenkor általában én is inkább elkerülöm az embereket. Arra godnotlam talán neki is ennyi volt. vagy persze csak szimplán elvesztette az érdeklődést irántad, ezért nem ekreste a társaságod. Viszont ha te is "ellenségesen" viselkedtél vele, vagyis nem bizalmaskodtál, akkor ebben semmi különleges nincs, csak ő is távolságtató lett.

2010. nov. 13. 16:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!