Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, miért kombináljuk túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért kombináljuk túl a dolgokat (fiúk véleményét is várom)? Miért látunk mindenben jelet, miért magyarázzuk meg hogy a férfiak csak azért lehetnek bunkók velünk mert szerelmesek belénk?

Figyelt kérdés

Mindig ez van, és egymásba magyarázzuk bele a hülyeségeinket. Most kezdek rájönni, hogy valójában a férfiak egyszerűek... Ha nem beszélget velem, az azt jelenti hogy nem akar beszélgetni, nem pedig hogy valami nemzetközi probléma áll az útjában:D és ha nem hív fel telefonon az nem azért van mert egy pingvin megette a telefonját, és nem csapott belé a villám, egyszerűen nem akar.

Mindig mindenben a jeleket látjuk, ha ránknéz egy pasi már azthisszük a házasságot tervezi, pedig sokszor annyira egyértelmű a magyarázat... csak nem akarjuk látni, de így nekünk is nehezebb, meg a fiúknak is...

Szeretném meghallgatni a véleményeteket, csak én vettem ezt észre, vagy tényleg ennyire ostobák vagyunk?


2010. nov. 13. 11:20
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

ezekre se jöttem volna rá :') köszönöm!

mellesleg kíváncsian várom a gondolataidat egyes esetekben amiket ide leírnál :D észrevétel lány és fiú között mi hogy van és mi hogy nincs stb

remélem érted mire értem, szívesen olvasnám és hallgatnám az 'igét' :D

2010. nov. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

azért ez még elég nyers formában van:DD

még csak megszületett a gondolat hogy talántalán mégsem igaz hogy akkor huzza a fiú a hajunkat ha tetszünk neki, érted:D de aranyos vagy köszönöm a bizalmat... így nem tudom mit írjak:D ha van valami szitu ami eszedbe jut írd le és megpróbálom kielemezni az új tudomány szerint:D

2010. nov. 13. 16:59
 23/28 anonim ***** válasza:
és az miért van hogy 1 alkalommal a pasi kedves érdeklődő.máskor meg távolságtartó kimért?
2010. nov. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

ez egy jó kérdés látod... erre még nincs teoriám, és én is szenvedek tőle. viszont annyit tudok rá mondani hogy keress valami olyan pontot, ami közös lehet. úgyértem hogy milyen szitukban távolságtrtó, és milyenekben közeledik? olyannal már talákoztam hogy társaságban távolságtartó, de ha ketten vagyunk közeledik...az egyértelmű, vagy még nem tudja mit akar ezrét nem akarjah ogy midnenki lássa rajta, vagy szégyelli a barátai előtt, vagy egyszerűen mikor társaságban vagytok nem unatkozik így nem bókolgat.

próbálj keresni valami olyan pontot amiben különbséget látsz...

2010. nov. 13. 18:14
 25/28 A kérdező kommentje:
megkérdzhetem hány éves vagy, 67%-os?
2010. nov. 13. 18:15
 26/28 anonim ***** válasza:
17vagyok.mikor nincs körülöttünk senki mindig beszél előre köszön vicelődik közel jön,de máskor meg távolságtartó ő. 37éves mikor én beszélek hozzá van hogy nem végig néz rám. de ha ő beszél hozzám akkor rám néz.de volt olyan hogy akkor sem nézett rám
2010. nov. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

Az hogy nem mindig néz rád semmit nem jelent.senki nem néz folyamatosan a másikra... most nagyon okos akartam elnni és mondani egy százalékot, de nem emlékszem hülyeséget meg nem akarok mondani, viszont tanultuk hogy egy kommunikáció során XX%-ban az embernem a másikra néz....olyan 40%körül mozgott ez az arány, ughogy ez nem jelent semmit.

Elég nagy korkülönbség viszont, ez azért magyaráz... de önmagában ha csak annyi hogy mikor ketten vagytok többet bezsél veled, az nem mond semmit. még jó, hiszen nincs más akivel beszélhetne. ha úgy érzed más jelleggel is közeledik, azt nem tudom, nem látom mit csinál. elképzelhető. Akkor viszont lehet hogy társaságban épp a korkülönbség miatt érzi magát feszélyezve, ez nem lenne meglepő...De kiidulva abból hogy a férfiak egyszerűek, lehet hogy szimplán akkor nincs rád annyi ideje, és ez az egész semmit nem jelent.

2010. nov. 13. 22:02
 28/28 anonim ***** válasza:
is kombinálok folyton,,,,44éves nö
2014. dec. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!