Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hol találhatnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hol találhatnám meg a megfelelő lányt számomra?

Figyelt kérdés
Már volt egyszer ez a kérdésem , csak szeretnék tőletek több választ kérni.
2010. nov. 13. 20:55
 1/9 A kérdező kommentje:

15 éves fiú vagyok , aki tanácsot kér tőletek.


Nem hiszem magam beképzeltnek , se olyan jó csávónak hogy hűűűha, ezt döntsék el a lányok , bár állítólag sok lánynak tetszem , de kitudja mennyi igaz ebből..:D


Már 2 éve nincs barátnőm és az igazat megvallva nagyon vágyom már egy lányra , aki nem játsza meg az eszét mint manapság a legtöbb lány , aki magát adja,és mondhatnám ez a " magát adja" a legmegtalálhatatlanabb tulajdonság a mai lányokban , legyen egy tartása ,nyilván nem hagyom ki ezek közül , hogy legyen az én elvárásaimnak ,természetesen szép külsőre , legyen egy kiállása ne féljen megmondani azt amit gondol , és természetesen legyen esze.


Ezek az elvárások elég nyersen hangzanak így elsőre tudom, de hol talál manapság a fent említettek szerint egy ilyen lányt egy fiú? Plusz azt is meg említem hogy sajnos nincs a környezetemben , se társaságomban ahol ismernék vagy akár csak látásról láttam volna.

Iskola szintén kilőve mert számítás technikai suliba járok , és hát nem a leg megfelelőbb lányok vannak ott az én elvárásaimnak. De gondolom ezt eltudjátok képzelni miért…

Az ismerkedési oldalakon történő ismerkedésnek meg nem vagyok a híve annyira nem izgat fel a dolog.. eléggé unalmas ráadásul elég személytelen meg ügye mennyivel sokkal jobb ha a kezdetektől élőben ismerkedsz meg egy lánnyal…:D és ügye elég kínos ha tegyük fel össze ismerkedsz valakivel online , élőbe meg teljesen unszimpatikus, az eléggé rossz…

Úgyhogy tényleg semmilyen szinten nincs és nem is ismerek a környezetemben egy nekem szimpatikus lányt se.


Úgy hogy ti szerintetek ilyen esetben mit lehet tenni? Hol tudnék megismerkedni egy ilyen lánnyal?


Mert hogy az a mondás hogy ’’ majd csak úgy jön ’’ hát nem tudom mennyire hihető ez a mondás, én hiszek benne , de beválni nem válik be.

2010. nov. 13. 20:56
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

"15 éves fiú vagyok, már 2 éve nincs barátnőm"

Bocs, de ezen én besírtam XD

2010. nov. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
15 éves vagy, ráérsz még megtalálni a tökéletes nőt.. addig próbálgasd őket , van annyi mint a nyű :D
2010. nov. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

nehogy már elsírd magad 15 éves vagy nem 25. Kezdj bele új sportokba(ajánlom a versenytáncot, ott a sok a szép és aranyos lány és két kézzel kapkodnak minden fiúért, még, ha nem is tudsz táncolni) illetve kérd meg a barátaidat, hogy tartsanak valami bulit ahova hívják el az ő barátaikat akiket te nem ismersz. Ezt a barátom barátja dolgot meg akármeddig lehet húzni.


18/F

2010. nov. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Valóban viccesen hangzik egy 15 éves szájából hogy 2 éve nincs barátnőm, csak az a helyzet hogy lehetséges hogy kicsit érettebb vagyok,mint a korombeli lányok , sőt ezt nem is érettebbségnek nevezném, csak talán lehet kicsit több eszem van mint a korombeli lányoknak vagy sőt még a fiúknak is...azt te is bevallhatod első hogy eléggé kiábrándítóak a korombeli lányok , persze tisztelet a 100 -ból 1 nek.. De egyértelműen megértem azokat a lányokat is akik hasonló helyzetben vannak , mert amilyenek ezek a mai fiúk.. mint a lányok feszes naci, azonkívül azt hiszik övéké a világ , rajok vagányok csak egy igazi barátjuk sincs :'D és még sorolhatnám..
2010. nov. 13. 21:39
 6/9 A kérdező kommentje:

21:39 Valóban jó ötlet , csak az a helyzet hogy mást sportolok mint táncot, persze van köze hozzá a táncnak is , amellett meg erősíteni járok.

Meg a szabadba legfőképp nyáron sok túra sok edzés, de az is eszembe jutott már hogy talán csak nincs időm megismerni egy lányt..:S vagy én nem is tudom igazából.

2010. nov. 13. 21:43
 7/9 anonim ***** válasza:

"azt te is bevallhatod első hogy eléggé kiábrándítóak a korombeli lányok"

Ezzel egyet kell, hogy értsek.

Az első.

2010. nov. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Persze nem vagyok "kétségbe" esve , de már jó magam sem tudom eldönteni hogy vajon hol találhat manapság egy normális lányt egy fiú?..
2010. nov. 13. 21:49
 9/9 anonim válasza:
Nem olvastam el a történeted,túl hosszú és álmos vagyok már,de öcskös,a tojáshéj még a fenekeden van. Nyugodjál meg szépen,majd egymásra találtok.De ha nagyon nem bírod,ajánlom a www.csajozunk.hu -t. (Nem vicc)
2010. nov. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!