Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszi azt majd minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi azt majd minden ember, hogy a szerelem be van programozva?

Figyelt kérdés
Miért számítanak a számok a szerelemben? Pl számit egyáltalán valamit ha 2 v 6 hónap után fekszem le valakivel? Vagy hogy mikor veszítsem el, és hogyan? Úgyis csak az érzés számít. Mindenki azzal foglalkozik h mit gondolnak mások. Pedig a tetteinkben is mi magunk rejlünk. Vagy attól fél, hogy ribancnak tartják... Létezik egyáltalán ilyen? Mert akkor fekszem le valakivel, amikor jól esik, és ha csapongok szexuálisan akkor mi van? Ha nekem igy jó és élvezem a lehetőségeket még nem leszek rossz ember. Vagy attól még h más esetleg nem helyesli v irigykedik még mindig ugyan az vagyok. Miért van túlbonyolítva az egész? Őrület :)
2010. nov. 13. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Egyetértek veled, szánalmas, hogy valakivel nem fekhetsz le, mert ribancnak néznek, holott az első pillanattól fogva érzed, hogy ő neked a minden és, hogy bízol benne. Az emberek idióták és ahelyett, hogy a saját dolgaikkal foglalkoznának inkább lesnek másokat. Undorító.
2010. nov. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
én nem tartok ribancnak senkit emiatt, és ha én nem, akkor ne érdekeljen h mások mit mondanak!
2010. nov. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez te vagy, de olvass el pár választ. "Már első alkalommal lefeküdtetek, szánalmas ribanc", az már a kutyát nem érdekli, hogy évekig, s talán örökké együtt vagytok, ribanc, mert első alkalommal lefeküdtek. Nem értem az embereket.
2010. nov. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Azok lesnek másokat, akiknek sivár az életük, és nincs jobb dolguk, mint másokat kibeszélni. Ezek azok az emberek, aki szánalmasok. Ha van kedved, miért ne fekhetnél le azzal, akivel szeretnél, és akkor mikor szeretnéd? Az igazán nagy emberek nem törődtek mások véleményével...de ehhez is fel kell nőni. tényleg minden túl van bonyolítva, de engem sosem érdekelt az, h xy, aki nekem senkim, mit mond. Csak a hozzád közelállók véleménye számítson:)...az irigykedőkkel nem kell törődni...engem azért gyűlölnek, mert merek olyan nemtörődöm, és szabad lenni, h megengedem magamnak, hogy levegőnek nézzem őket, és azt tegyek, amit akarok.
2010. nov. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát, én hiába vagyok egy nagyon humoros és önálló akaratú ember, azért baromi rosszul tud esni, ha idegenek esetleg ilyennek látnak. Én az első találkozás óta minden estét együtt töltöttem a párommal, évekig egy pár voltunk. Nem érzem magam ribancnak attól, hogy azzal voltam, akit szeretek, ettől függetlenül én egy nagyon optimista ember vagyok, aki szinte senkit sem utál és nagyon rosszul esik, ha negatívan vélekednek rólam, holott nem érzem, hogy okot adtam volna rá. Nem szabadna velük törődni, nem is törődöm,szóval nem élek úgy, ahogy szerintük jó, de azért belül nagyon rosszul esik :(
2010. nov. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Semmi baj nincsen azokkal, amiket írsz, kedves kérdező.

Csak épp annyi, hogy túl sokszor fordult már elő, hogy xy bízott a másikban, akár le is feküdtek rögtön, s utána hoppon maradt. Elvileg nem törvényszerű, hogy így legyen, csak sajnos túl sokszor van ez így.

Akkor viszont, ha tovább vártak, jobban kiderültek a dolgok. Vagy lelépett a másik, vagy megtanulta értékelni xy-t.

Szóval nem vagy ribi, meg tényleg azt csinálsz, amit akarsz. Csak sajnos magadat teszed ki nagyobb veszélynek. Bár azt kívánom, legyél Te a kivétel!

2010. nov. 14. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Á, nem vagy rossz ember, ha élsz a lehetőséggel...

A mai világban már igazán nem számít bűnnek, ha megbántod a másikat. Ő számít buta libának, hogy hagyja magát.

Nagyon nagyon nagyon gáz, de sokak szemében sajnos így van ez.

2010. nov. 14. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!