Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha két ember között kölcsönös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha két ember között kölcsönös szimpátia, sőt, vonzódás van, abból kialakulhat szerelem?

Figyelt kérdés
Adott két ember. Vonzódás kölcsönösen megvan. Hogyan lehet tovább "fejleszteni" szerelemmé?
2009. nov. 14. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Fejleszteni? A szerelem nem egy program, amit lehet fejleszteni. Ez vagy van vagy nincs. Ne erőltesd, mert nem lesz jó vége.
2009. nov. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Idézőjelbe tettem. Nem tudtam máshogy kifejezni. Nem erőltetni akarom..
2009. nov. 14. 21:35
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Korotok mennyi? Illetve valakinek van partner? az is sokat nyom a latba!
2009. nov. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
17/L, ő 25/F. Amúgy neki van barátnője.. de amellett hogy valakinek párkapcsolata van, lehetséges, hogy máshoz is vonzódjon. Nem? Nem tudom amúgy ők hogy állnak egymással. Egyébként általánosságban is kíváncsi vagyok, nem konkrétan csak erre az esetre vonatkoztatva..
2009. nov. 14. 22:46
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
attól , hogy van barátnője persze vonzódhat hozzád de az gusztustalan...akkor inkább vessen véget annak és úgy jöjjön össze veled!
2009. nov. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bocs, de ezt most összefoglalom. Te nem vagy nagykorú, nem szerelmes beléd, barátnője van, és te úgy nyomulsz rá mint ha mágnes lenne a seggében, te vasorrú bába.

(Tudom, hogy lepontozol, de nem izgat)

2009. nov. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Te vagy az első válaszoló is? Hát akkor összefoglalom! Nem nyomulok rá egyáltalán, de hát te ezt nem tudhatod, nem is ismered a helyzetet. Aztán felőlem hívhatsz vasorrú bábának...
2009. nov. 15. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!