Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van rosszabb egy megcsalásnál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rosszabb egy megcsalásnál?

Figyelt kérdés
Nem csaltak meg, csak érdekelne, hogy szerintetek van-e ennél rosszabb. Bántana valami jobban titeket?
2009. jan. 11. 12:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%
Nekem azt hiszem ez lenne a legrosszabb,és ezt már csak azzal lehetne fokozni,hogy hogyan.
2009. jan. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
76%

Ne haragudj, de kb. 100.000.000 rosszabb dolog van ennél...

pl. ha kiderül hogy rákos vagy, vagy ha a családod meghal autóbalesetben. és akkor csak hirtelen felindulásból írtam...

2009. jan. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
97%
Az első hozzászóló vagyok.Úgy gondolom a kérdés a párkapcsolathoz kötődik,de ha mégsem,én azon belül írtam,arra értettem..
2009. jan. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%
sok ezer rosszabb dolog van ennél, de ez is elég elviselhetetlen, oda lesz emiatt az önbecsülésed és nehezen fogsz ezután bízni bárkiben is, tapasztalat sajnos :S
2009. jan. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
77%
van hát.
2009. jan. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
A kérdést úgy gondoltam, hogy a párotok mivel tudna titeket jobban megbántani?
2009. jan. 11. 12:55
 7/20 anonim ***** válasza:
89%
Talán ha állandóan veri a nőt és a gyereket,és nem lehetnek biztonságban.
2009. jan. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
90%

van, megalázással. megcsalás egy dolog, az elviselhetö ha a másikfél betudja bizonýítani hogy szeret.

de mikor azt meséli el egy ember hogy a párja szereti és oda van érte a másik pillanatban meg nem akarja, és ezt éveken keresztülj játsza, hogy akarlak és nem, függövé teszi a másikat aztán eldobja mint egy rongyot. ez a macska játék annyira felemészti az embert, és nem tudja mitévö legyen hogy egy kivülállónak is fájdalom ezt nézni.

nekem több barátnömmel is így játszott a párja, és nem tudsz még tanácsot sem adni, mert mikor minden rendben a férfi a legjobb partner a világon aztán bekattan és úgybeszél a partnerével úgy viselkedik vele mint egy darab szeméttel.

2009. jan. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
89%
Igen van rosszabb, a lelki terror és a fizikai bántalmazás.
2009. jan. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Az előttem szólót megelőző válaszolónak:

TELJESEN egyet tudok vele érteni. Öt éve vagyok egy olyan kapcsolatban, ahol az alázat abszolút jelen van. Szeretem, de ő ezt kihasználja. Megaláz, volt megcsalás is, a szeretet maximális hiánya stb. Persze tudom, hogy hülyeség, hogy még "húzom"... De majd talán erős leszek. Ha lesz egy kicsi önértékelésem, egy kicsi önbecsülésem, egy kicsi szerencsém. Ha merek tenni azért, hogy JOBB legyen az életem. De egyelőre "sakkban vagyok tartva" :(

Tehát elmondhatom itt és most, hogy számomra "örömteli" lenne, ha a kapcsolatunkban csak az lett volna, hogy megcsaltak. Ha emellett minden mást megkaptam volna, amire szükségem van.

De nem. Az egyik pillanatban mintha egy utolsó féreg lennék, a másik pillanatban pedig kenyérre lehet kenni. Ő azt hiszi, hogy csak neki van szüksége arra, hogy szeressék, nekem ilyen "földi hiúságok" minek... Mindegy, ez egy nagyon hosszú történet, de bátran mondom, sokkal rosszabb, mint amikor megcsalnak.

2009. jan. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!