Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van rosszabb egy megcsalásnál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rosszabb egy megcsalásnál?

Figyelt kérdés
Nem csaltak meg, csak érdekelne, hogy szerintetek van-e ennél rosszabb. Bántana valami jobban titeket?
2009. jan. 11. 12:41
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó válaszoló,de döntesz a saját életedről.ha mindig elnapodolod holnapra,megöregszel e mellett a köcsög mellett és észre sem veszed.Ilyne életet akarsz?Hagyd ott a pics.ba,ne holnap,ne majd ha erőt gyüjtöttél,hanem ma.Nincs annál undoritobb ha egy férfi megalázza a nőt mert megteheti..mondjuk te is hülye vagy hogy ezt évek óta hagyod:-(
2009. jan. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát, pl. embert ölni, vagy gyereket molesztálni egyértelműen rosszabb. De ha arra gondolsz, hogy egy kapcsolatban lehet-e ennél rosszabb, akkor igen; pl. ha durván kihasznál a másik.
2009. jan. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
64%
igen, van...engem százszor jobban bántana, ha a párom rossz ember lenne (másokat bántana,tenne tönkre,verne meg, vagy netalán ember ölne), és az is százszor jobban fáj, ha megaláz mások előtt vagy ha fizikálisan vagy lelkileg bánt, néha volt már hogy úgy éreztem hogy bár inkább csalna meg a tudtom nélkül és az nem fájna annyira, mint az a dolog amit épp akkor művelt velem...
2009. jan. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
67%

egy megcsalásnál van rosszabb

pl két megcsalás az már majdnem 2x rosszabb

de tul fogod élni

ha mégsem akkor törlessz mondjuk egy jo haverral és az neki lehet hogy rosszabb lesz

2009. jan. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
82%
Vagy ha minden szép és jó, és meghal a párod. Én ilyen esetben inkább azért könyörögnék, h bár megcsalt volna, csak éljen.
2009. jan. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
79%
Igen, engem speciel az sokkal jobban bántana ha a szemembe mondaná hogy már egy másikat szeret tiszta szívből és irántam nem érez már semmit!Ha nem is bánja!
2009. jan. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Én azt is elég nehezen viselném, ha megcsalna,megtudnám, szakítanék, majd nemsokra rá vissza akarná könyörögni magát.Mert attól még hogy megcsalt,én még szeretem,a szerelem nem múlik el azonnal...És ilyenkor NEMet mondani...
2009. jan. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
57%
Egy két pofon sokkal rosszabb
2009. jan. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
ez csak azért olyan kiakasztó a nőknek mert versengenek egymással hogy ki a legjobb és a legszebb,ezért olyan megalázó...és ha már nem ő a legjobb,de tenni is kéne azért hogy ő legyen a legjobb,és jobb mint a másik nő...
2009. febr. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
A párom még nem csalt meg, de volt már, hogy úgy éreztem, ennél még az is jobb lenne... Mert akkor tudnám, hogy hányadán állunk. Nem úgy, mint amikor előadja nekem, hogy én vagyok neki a legfontosabb, de amikor a legnagyobb szükségem lenne rá, hogy támogasson elmegy a haverjaival inni, hogy aztán részegen hazajöjjön és leszarja, hogy mi van velem. Világ legmagányosabb érzése olyanhoz kötődni, aki legbelül nem szeret Téged... és tisztàban lenni a valósággal.
2023. szept. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!