Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kicsi gondok vannak velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsi gondok vannak velem (tapasztalatlanság ilyesmi) vki akinek volt avagy van komoly kapcsolata segítene, lehetőleg idősebb nő?

Figyelt kérdés
a lényeg h nekem a mostan barátom az első olyan akit be szerelmes vagyok és az első komoly kapcsolatom is, és ha lehet vki segítene abban h mik a szokások, pl szülinap, család vmi, vagy h mit csináljak, vagy mi az amit megengedhetek neki és mi az amit ne, és mik azok a dolgok amik úgy zavarni szokták az ebereket? meg h hogyan kezeljem a barátom féltékenységét meg ilyenek,magyarul aki kiokosítana? 17 lány vagyok és hát eléggé tapasztalatlan :S vki olyan jó lenne aki kitartó,de tényleg nő kellene :) aki segítene írjon pls egy privit és mnene ha lehet beszélni o:) köszi előre is
2010. nov. 14. 13:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
nem persze. de ha elment pisilni te menj és akkor vegyél magadnak piát, érted... ha meghív valamire viszont azt fogadd el. Jo tudom, ez nekem is fura volt nagyon sokig nem mertem soha semmit elfogadni, aztán egy nagyon jó bartom világosított fel hogy ez a pasiknak egy konkrét kasztrálással ér fel. + soha ne mond hogy azért választod azt a dolgot mert az a legolcsóbb. ez szintén fáj nekik:)
2010. nov. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
azt sosem szoktam mondani, épp h azt választom,de nem mondom.de pl van olyna is amikor nálluk vagyunk és vmi ünnep van(szülinap,névnap,ilyesmi) és hát süt kaja minden, és mikor megkérdezik mit kérek akk azt mondom h mind1 mert télleg mindegy meg mert nem merek, meg mondják h egyek minden,de nem mehrekegyszerűen és nem 1x ovltam már nálluk iylenen,vagy 10-15-ször,de még mindg nem :S imádom z egész családját és ők is szeretnek engemde vhogy félek :S
2010. nov. 14. 14:18
 13/16 A kérdező kommentje:
a nővére barátja ő már rutinos vagy enmtudom, mert ő mer beszélgetni,meg minden,ha megkíván vmi sütit ami ott van akk doanyúl sé elveszi,de én vhogy más avgyok :S,az igaz h ő már idősebb nállam 7-8 évvel...
2010. nov. 14. 14:19
 14/16 anonim ***** válasza:
családi ebédnél tényleg ne cisnálj ilyet, kösönd meg szépen és egyél valamit. sokkal gázabb ha kéreted magad, mégha nem direkt cisnálod is, mert azt láthatjk bele hogy neked nem tetszik valami.
2010. nov. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
nem szoktam kéretni magam:D ezt azért vhogy felfogtam midne, egy kcist szoktam enni, meg meg is szoktam köszönni ha pl eviszika tányért meg mondom h nagyon finom votl meg mindent,szal enm avygok udvariatlan:D
2010. nov. 14. 14:23
 16/16 A kérdező kommentje:
meg nem merek megszólalni, a barátom anuykája az első családi ünnepnél kiismert és mondta h olna vagyok mint ő volt anno,fiatal korában és attól kezdve mellém ül és ugya a másik oldalmon van abarátom és az anyukája tart szóval...:)
2010. nov. 14. 14:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!