Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik, hogy egy 15 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy egy 15 éves lány fél egy 25 éves sráctól?

Figyelt kérdés

úgy értem, hogy tényleg fél tőle?

mikor nem lenne oka rá, de egyszerűen zavarban van, elakad a szava, nem bír a szemembe nézni?

mindenkivel jófej, nyitott, meg vicces a lány, velem meg olyan csendes, nagyokat nyel, el-elakad a hangja.

ez mit jelent? félne? nem vagyok félelmetes, sőt. ronda sem igazán. olyan átlagsrác!


2010. nov. 16. 13:21
 1/9 anonim ***** válasza:
vagy tetszik neki
2010. nov. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hát akkor miért beszél ki a hátam mögött, néha sértő dolgokat mondva?
2010. nov. 16. 13:32
 3/9 anonim ***** válasza:

Simán lehet, te egy felnőtt férfi vagy, ő meg egy gyerek.

Nem azért van zavarban, mert tetszel neki, hanem mert nem tud mit kezdeni azzal, hogy felnőtt vagy, nem tud hova tenni, nem vagy a kortársa.


Mellesleg mit akarsz egy 15 éves gyerektől? Más az életciklusotok (és még 10-15 éveg más lesz), más a dolgotok az életben (pillanatnyilag). Neki rengeteg dolga van a következő 10-15 évben, fel kell nőnie, ki kell alakulnia a személyiségének, meg kell tanulnia ismerkedni, tanulni és továbbtanulnia kell, bulizni, élvezni az életet, elkövetni a hibáit és feldolgozni a kudarcait. Neked meg pár éven belül megállapodni. De nem egy 15 éves lánnyal.

Ha már 35 lennél, egy 25 éves lány még simán beleférne, nem a 10 évről van szó. Akkor nem lenne sok, most sok. Nem várhatod el tőle, hogy felnőttként viselkedjen melletted.

2010. nov. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mert a 15 éves lány gyerek (ismét mondom!), a 15 éves lányok mindenkit kibeszélnek, és fogalmuk sincs, mi sértő és mi poén. És ez teljesen normális életkori sajátosság.
2010. nov. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
elég jó bőr de nem akarok vele semmit, haverkodom, meg segítnek neki, ennyi :)
2010. nov. 16. 15:07
 6/9 anonim ***** válasza:

zavarban van melletted...

és ez így igaz...ennyi idősen szinte mindenkit kibeszélünk...és a hátad mögött meg azokat a dolgokat mondja csak amit neked nem mer...szval ha sértő is de igaz:)legalábbis az ő szemében

zavarban meg azért is lehet mert tudja hogy a hátad mögött miket mondott de személyesen veled meg kedves és ezért érzi magát kényelmetlenül

15/L

2010. nov. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
aha, értem... és miért pirul el néha? :)) vagy emiatt, szintén?
2010. nov. 16. 16:03
 8/9 anonim ***** válasza:

biztos hogy bejössz neki.

Azért beszél ki a hátad mögött,mert próbálja magát lebeszélni rólad.

15/L

2010. nov. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is azt kiszoktam beszélni a hátuk mögött az olyan srácokat, akik bejönnek nekem. Hogy miért?:

1. ahogy már valaki írta, hogy lebeszéljem magam róla.

2. ne jöjjön rá a környezetem, hogy tetszik nekem.

14/L

2010. dec. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!