Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy hiba volt az ilyet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy hiba volt az ilyet úgyhagyni vagy meg kellett volna hogy tegyem?

Figyelt kérdés

A Blahánál álltam a villamosmegállóba és aztán jött 2 fiú, az egyik 20 év körüli a másik szerintem idősebb lehetett.

Már egy ideje ott álltak majdnem mellettem a megállóban és aztán a fiatalabb hozzámszólt: köszönt, kérdezte merre lakok, kérdezte hogy van-e msn-em, facebook-on fenn vagyok-e vagy iwiw-en, myvip-en, aztán kérdezte a telefonszámomat is.

Mondta azt is hogy tetszek neki, meg hogy szép vagyok.

Én ezekre mind nemmel válaszoltam , aztán ő fellszállt a villamosra és elment.


Azért válaszoltam nemmel mert őt nem is ismerem, és nem szokásom csak úgy idegeneknek megadni az elérhetőségeimet, meg az is hogy mi van ha valami más miatt vagy rosszat akar...


Meg kellett volna adnom neki valamit is meg hogy ismerkedni vele, vagy inkább jól tettem hogy hagytam az egészet?


Én velem még nem volt ilyen, hogy csak úgy megszólit valaki az utcán és ismerkedni akarna vagy elérhetőséget vagy valami..


2010. nov. 16. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, kislány?
2010. nov. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy e-mail címmel nem sokat árthatsz, de egyébként én se adnék meg egy idegennek semmilyen elérhetőséget.
2010. nov. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
blahán ismerkedni? ennek az ötletéhez is gratulálok...
2010. nov. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát nem az én öteletem volt,és nem is mentem én oda hozzá, amikor odajött a közelembe én kicsit arréb is húzódtam, úgyhogy én semmitsem akartam.

Az egészen utólag gondolkoztam el és gondoltam felteszem a kérdést..


De amugy nem tartom jó ötletnek.


Aki meg nem tud normálisan válaszolni az meg tartsa meg magának a véleményét!

2010. nov. 16. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!