Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes ismét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes ismét osztálytárssal összejönni? (nem ugyanazzal a fiúval?

Figyelt kérdés

Jött egy új fiú az osztályba és rögtön megtetszett. Viszont már jártam az egyik pasival az osztályból és annak csúnya vége lett,azóta is szivat és ott járat le ahol tud. Ráadásul a fiúk nagy része utál köszönhetően az exemnek aki teljesen ellenem hangolta őket. Félek mi lenne ha kitudódna hogy tetszik az új srác...az exem lenne az első aki elkezdeni neki mesélni róllam hogy én milyen egy szemét ri.banc vagyok...Szerintetek hagyjam az egészet?

16/L


2010. nov. 16. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sztem hajts rá! Aztán ha tényleg elkezd neki mesélni az exed, és amiatt nem kellesz a srácnak, akkor jobb is úgy.
2010. nov. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

én jártam osztálytárssal több mint 5 hónapig, utána egy ideig szar volt, meg a többiek néha baszogattak miatta, de minden csoda 3 napig tart. viszont mégegyszer nem csinálnám. de van akinek összejönnek az ilyenek :)

viszont az exed jó nagy gyökér már bocsi. ha tényleg igaz amit írtál, hogy mindig lejárat, nem is szeretett igazán. akkor nem ezt tenné :/

2010. nov. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ajd egy esélyt a fiúnak!

Találkozzatok iskolán kívül is.Beszélgessetek sokat.

Ha megismer, utána már hiába mondd az ex bármit is, a fiú tudni fogja, hogy mi az igaz.Bár ha nagyon hihetően adja elő az ex a dolgokat, akkor talán elgondolkozik a srác, de ki tudja...


Esetleg beszélj az exeddel, hogy hagyjátok békén egymást, ne foglalkozzatok egymással, végülis mindketten külön életet éltek és "csak" osztálytársak vagytok.

15/L

2010. nov. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!