Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindig ugyanazzal a lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig ugyanazzal a lánnyal álmodok. És, ha valamit álmodok, így, vagy úgy, de beválik. Miért?

Figyelt kérdés
Én nem hiszek az ilyesmiben, nem vagyok ilyen jellegű fazon, de már jópárszor bevállt. Annyira sok egybeesés történik, hogy komolyan, elég rossz érzésem van...
2010. dec. 23. 15:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Álmodd azt, hogz szexeltek!
2010. dec. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ilyet nem szoktam vele álmodni - és lám, nem is dugunk. :D
2010. dec. 23. 15:14
 3/11 anonim ***** válasza:
nézd meg az esti mesék című filmet. abban is erről van szó. de itt most mi a kérdés? hogy miért? mert rengeteg véletlen van.:)
2010. dec. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát hogy hogy a mocskos életben futhatnak a véletlenek nálam ennyire össze?
2010. dec. 23. 15:18
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy hatodik érzék.

Lehet, hogy képes vagy csak a puszta gondolataiddal tüzet gyújtani:O:O:O


Amúgy bazmeeeeg, az álmok a vágyaink, és a napközbeni élményeink kivetülése, örülj, hogy az, amit szeretnél nagyrészt beválik, ne azon görcsölj, hogy milyen szörnyszülött vagy:D

2010. dec. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Végülis, a gondolatokkal is tüzet gyújtunk. Hiszen a gondolataink mozgatják cselekedeteink.
2010. dec. 23. 15:20
 7/11 anonim ***** válasza:
Hmm. Értem, Xavier professzor.
2010. dec. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mmm, azok a jó kis régi képregények. Unokatesómtól mindig elcsórtam a német X-men, Hulk, meg Pókember, keménykötésű képregényeket. Egy szót nem értettem belőlük.
2010. dec. 23. 15:25
 9/11 anonim ***** válasza:
gratulálunk és köszönjük emese te vagy urigeller utódja.
2010. dec. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is sok mindent megálmodok.ami egy idő után meg is történik.de sztem ilyeneket ne itt kérdezz mert vannak hülye emberek akik unatkoznak itt és csak oltogatni tudják a másikat...:) pár embernek jó sok intelligenciája van...

L 18

2010. dec. 24. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!