Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Békülnék, de! Vkinek hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Békülnék, de! Vkinek hasonló tapasztalata?

Figyelt kérdés

A volt barátommal 3 évig voltunk együtt,a szakítás elég durvára sikeredett. Már több mint egy éve h nem vagyunk együtt neki van uj barátnője,akivel csak ugy van. Ezt ő maga mondta. Mostanában többször összefutottunk,véletlenül mindig arra van dolga amerre nekem, Vagy csak ugy át jön hozzám. Vicces,hogy úgy jön mintha még mindig járnánk.

Úgy érzem ő kibékülne velem,és azért keres mindig mert tudni akarja h én mit gondolok,puhatalozik. Ő olyan típus,h jobb a biztos,mint a bizonytalan.

Viszont a szakításunk után amiket így innen -onnan halottam róla,az nekem tetszik. Komolyan jobban fájnak ezek a dolgai mint ha azt tudtam volna meg h amig jártunk megcsalt vagy nem tudom.

Úgy érzem félre ismertem őt,és félnék vele kibékülnék.

Kicsit össze vagyok zavarodva. Felkavar amikor találkozunk,és hiába mondom h ne jöjjön át mindig talál vmi ürügyet h másnap megint jöjjön. Vagy amikor vhol összefutunk hiába köszönök el tőle,ő ott marad velem,elkísér.

Nem tudom mit kéne tennem. Az eszem szerint elő kéne vennema durva éenmet és elküldeni melegebb éghajlatra,de a szívem mást mond. Örülök mikor jön hozzám,jól esik h még mindig gondol rám,és sokszor fáj az h olyan közel van hozzám és mégsem érhetek hozzá,nem puszilhatom meg,nem ölelhetem át


2010. nov. 16. 23:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem voltam még ilyen helyzetben, ugyanis nem tudnék elviselni egy olyan kétszínű pasit, aki utánam kajtat, közben meg egy másik lánnyal kavar. Ez azt jelentené ugyanis, hogy valamilyen szinten mindkettőnket hülyít, a lányt is és engem is és inkább folytatja ezt a kettős játékot, mert nemhogy a másik lánynál, de nálam is fontosabb neki, hogy nehogy véletlenül két szék közül a földre essen a kis feneke. Szóval én ezt nem tudnám elviselni.
2010. nov. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Figyi, ha szakítás után olyan dolgok jöttek elő, amik tetszenek, akkor miért vártál eddig? Adj neki zöld utat!
2010. nov. 17. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy szeret. Mi nem váltunk el durván mégis volt szünet aztán meg beszéltuk a dolgot. Lehet akik mondtak ezt azt rola nem is igaz. Egyszer beszélj vele mond el mit hallotál rola de ne mond hogy békülnél. Talán igy öszintébb mert ugysem vagytok együtt. Utánna meg el tudod dönteni hogy akarod e. Azt neked kell tudni hogy meg csalt e vagy sem.
2010. nov. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

azok a dolgok amik a szakításunk után kiderültek sajnos igazak. Idegesít h nincs jogom számonkérni őket meg semmi,mert akkor mi már nem voltunk együtt.

ma is átjött csak úgy,meg próbált ölelgetni,én meg felkaptam a vizet és mondtam h mindenki térjen vissza az eddigi kis életébe... és kitettem.

Mondjuk utánna megbántam

2010. nov. 19. 23:32
 5/8 anonim ***** válasza:
hogyan, miért szakitottatok? Hány évesek vagytok?
2010. nov. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
mert már ellaposodott a kapcsolat,és nagyon sokat veszekedtünk mindenen. Én 21,ő 25
2010. nov. 20. 11:01
 7/8 A kérdező kommentje:

De ő nagyon nehezen akart beletörödni abba h jobb lenne szünetelni vagy akár véglegesen szakítani,és ez miatt elég durvára sikeredett a szakítás.

Több mint egy évig nem találkoztunk,vagy csak néha futottunk össze az utcán. Csak halottam róla ezeket a dolgokat,amik nagyon megdöbbentettek.

Most meg felkavar h szinte 2 naponta átjön

2010. nov. 20. 11:05
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát épp akartam kérdezni, hogy hogyan alakult aztán észreveszem hogy 2010-es :D de ha erre jársz és meg emlekszel elmeselheted :)
2023. aug. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!