Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok (vagy akinek van hasonló tapasztalata. )! Ti mit gondoltok erről? Mit tennétek? A többi lent.

Figyelt kérdés
Ha van 1 srác aki odáig van értetek,bármit megtenne nektek,de ti nem akartok tőle semmit,meg alacsonyabb is mint ti,és egyébként sem túl határozott,meg is beszélitek a dolgot,és barátok maradtok.De mondjuk 1 nyári szünet alatt teljesen megváltozik,magabiztos lesz és meg is nő,magasra,meg nem is nyomul rátok,akkor adnátok neki 1 esélyt?életkort is kérek.
2011. ápr. 28. 22:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

hát nem azért adnék neki esélyt mert megnőtt meg hasonló..

teljesen átérzem,én is válogatós vagyok,de esélyt csak akkor adj,ha vonzódsz is hozzá,mert nem szép dolog mások érzelmeivel játszani,inkább tartsd meg,mint barátot,minthogy szegénnyel szórakozz:) ha pedig így bejön,tetszik,és vonzódsz hozzá,akkor hajrá!!

2011. ápr. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én megadnám.

20L

2011. ápr. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Bocipók ***** válasza:
Ha ezesetben rákattantál startolj rá!!!
2011. ápr. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem, mert valószínűleg nem az önbizalomhiánya miatt nem volt (és most sem) az esetem.
2011. ápr. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát ez nem ettől függ, bár a magabiztosság fontos. Ez úgy van, hogy van akihez vonzódik az ember, vagy tetszik neki, van akihez meg nem. Elképelhető, hogy ezután majd tetszeni fog a lánynak a fiú, de lehet, hogy nem. Lehet, hogy a fiúnak nem fog tetszeni a lány, mert az ember nem csak külsőre változik. Senki nem tudhatja a jövőt...
2011. ápr. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
De ha már nem nyomul akkor mégis milyen esélyt? lehet lemondott rólad, amúgy gáz hogy ennyire adsz a külsőségekre. Na de mindegy.
2011. ápr. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
megnő magasra? hány évesek vagytok? 12?
2011. ápr. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez nekem nem tetszik. Esélyt adsz neki? Ezt szánalomból adod, és nem szerelemből. Kér érte...
2011. ápr. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

bazz, én vagyok egyedül aki szerint a kérdező a pasi? :D

kérdező, néha változnak érzelmek, akár egy nyár alatt

de a magabiztosság sokat dobhat valakin, nagyon nagyon sokat ám, úgyhogy próbáld meg :D hajrá

2011. ápr. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
te kérdező ugyan ez velem is a helyzet :D csak a lány össze jött valakivel, csak nem tudom hogy hogy jöjjek vele össze. de neked sok sikert kívánok:) vagy is kéz és lábtörést :)
2011. ápr. 29. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!