Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Süketnéma párom van én halló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Süketnéma párom van én halló vagyok. Valakinek hasonló tapasztalata? Nagyon érdekel hogy hogyan gondolkodnak? Mert nem értem mit miért tesz.

Figyelt kérdés
2009. aug. 11. 08:16
 1/7 anonim válasza:

Szia!

Nem derül ki számomra, hogy születésétől siket, vagy szerzett a dolog.

Én csak nagyothalló vagyok 16 éves korom óta, a férjem viszon egy kutya hallásával rendelkezik.

Nekem borzasztó volt megélni, hogy nem hallok úgy, mint más. Nehéz volt elviselni az egész világot magam körül.


Azt javaslom, hogy tekerd le a TV hangját, és "élvezd" úgy a kedvenc filmedet (DVD-ről), majd nézd végig a filmet hangosítva. Meglátod, ezután sokkal jobban fogsz rá figyelni, és jobban megérted az ő külön világát!

2009. aug. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ó végre szia

találtam egy embert aki lehet közelebb visz hozzá.

6hónapossan kapott betegségben veszitette le a hallását vagyis hallónak született de igazából soha nem hallott.

Annyir próbálom megérteni de a gondolkodását nem tudom.

Mindig biztositom róla hogy szeretem hogy ne érezze kisebbségben magát de iyg is nehéz elhinni azt hiszem hogy egy halló szeretheti őt és nem akarja elhagyni.

mert most konkrétan abszulut nem zavar az ő sérülése de a kapcsolatunk kész targédia.

Elfelejt dolgokat és nem tudom elmagyarázni hogy nekem fontos hogy tudjam hol van minden rendben vele hisz csak smst tudok irni neki.

4hónapja vagyunk együtt és most holtponton vagyunk ugy érzem.

nekem kellene ő és megmenteni akarom a dolgainkat :-)

Köszönöm hogy irtál

2009. aug. 11. 14:55
 3/7 anonim válasza:

Szia!

Hány évesek vagytok? Amit írtál, abból úgy veszem észre, még fiatalok, és nem éltek együtt. (Az SMS-ből gonsolom).

Tudod mit? Ha találkoztok, mutasd meg neki a siket-néma "szívből szeretlek" jelzést. Ennek nem tud majd ellenállni. Gyakorold a tükör előtt: jobb kezeddel körzöl kettőt a szíved előtt, és utána a kezed felemeled úgy, hogy a mutatóujjad és a kisujjad felfelé néz, a többi a tenyeredbe van zárva.

A kezed mellkas és a váll magassága között legyen, mikor ezt jeleled neki.

Biztos hálás lesz érte.

Amúgy meg kérd meg, hogy kezdjen el tanítani jelelni. Hidd el, nem olyan ördöngősség az egész, és így közelebb kerülhettek egymáshoz.

Szia, drukkolok nektek.

2009. aug. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

én 29 ő 32éves

és még nem volt halló lánnyal kapcsolata.

sokat tanultam már tőle és igazából mindent megértek amit mond

én büszke vagyok mert nagyon sok akarat kell hogy igy is legyenek apró örömei és kitartása

segitenék neki de sajnos nem tudok pl.munkában másban persze bármit

mindig figyelek rá hogy ne érezze "rosszabbnak " magát

de valami mégsem működik...

de köszönöm :-)

2009. aug. 12. 11:18
 5/7 anonim válasza:

Drukkolok nektek!

Remélem összejön nektek a dolog. Az időben már benne vagytok.

Én 31 vagyok, az 1. babámat várom. És most az idegesít, hogy fogom észrevenni, ha éjszaka felsír, meg ilyenek.

Gondolom a barátodnak is megvannak a maga félelmei, amit inkább magában tart. Szerintem kérdezz rá, mik ezek. Hátha elmondja neked.

2009. aug. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Én is drukkolok

Bár most 2 napja nem jelentkezik

ezért gondolom hogy ennyi volt

még nem csinált ilyet de nagyon zavar hogy nem mondja el az okát csak eltünik

kérdeztem nincs semmi baja és szeret

csak akkor tudnám miért nem ir 2napja

hát ez van :-) :-(

bizom benne még meggondolja magát

jó egészséget nektek :-)

2009. aug. 12. 12:35
 7/7 anonim válasza:

Szerintem ne aggódj! Ha szeret, úgyis jön, ha meg nem, akkor ennyi.

Amúgy régebben nekem is voltak világtól elvonulós napjaim, heteim. Akkor senkit nem akartam látni. De nálam ez azért volt, mert nem tudtam feldolgozni, hogy nem hallok rendesen. Nem voltam depis, csak nem akartam senkivel beszélni. És ennyi. Aztán elmúlt (kiírtam magamból versek formájában az összes bánatomat).

Előbb-utóbb ő is feldolgozza a problémáit, csak adj neki kellő időt.

Amúgy meg pasiból van, és valószínűleg kicsit több szabadságot igényel egy kapcsolatban, mint az átlag. Az enyém is ilyen, de ez van, ezt kell szeretni. :)

Drukk nektek!

2009. aug. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!