Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Feltűnően bámul. Miért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feltűnően bámul. Miért?

Figyelt kérdés

2 éve vagyok a jelenlegi osztályomban...Első évben nem volt semmi különös,de idén valami feltűnt.

Észrevettem hogy az egyik o.társammal gyakran összeakad a tekintetünk,és kicsit fura.Az elején azzal magyaráztam h. biztos csak ablakon néz ki,stb...de nem.Szinte bármelyik percben odanézek ő néz engem.Viszonylag sűrűn szól hozzám,akkor is kicsit humorosan,de semmi utalás.Van barátom majdnem 2 éve,neki is mindig van csaja a suliban.Akkor most mégis mi ez?:S

Szerintetek?


2010. nov. 18. 17:36
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
Mit akarsz hallani? Csak azért kérdezem, mert MI NEM ISMERJÜK A NYOMORÉK OSZTÁLYTÁRSADAT, SE TÉGED. Tehát nyugodtan mondd meg mit akarsz hallani és azt mondom erre válaszképp.
2010. nov. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én meg egyet fogok érteni az elsővel:P
2010. nov. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azt írod, hogy: mindig van csaja a suliban - vagyis nem egy félénk típus, aki nem mer megszólítani, szóval vagy te tévedsz és nem is bámul, vagy téged is csak egy trófeának szán...
2010. nov. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

hát kössz h. benéztetek -.-'

remélem azért 1-2 értelmes valaki is betéved ide,értelmes válaszokkal

amúgy szerintem csak úgy nyomorékozz le bárkit ismeretlenül,hogy előbb gondolkodj el h. te milyen vagy

az írás alapján nem észlény....már bocsi

elég sajnálatos hogy a Gyakorikérdéseken ilyen segítőkész emberek vannak többségben


többieknek: arra lennék kíváncsi h. vajon miért csinálja ezt?bejövök neki?de akkor miért csak idén?:S

vagy esetleg hasonlítok az anyjára?XD

2010. nov. 18. 17:44
 5/10 A kérdező kommentje:
3.nak köszi :)
2010. nov. 18. 17:45
 6/10 anonim ***** válasza:
Tetszel neki, kb 100% :) Attól hogy van barátnője még tetszhetsz neki. Ő is tetszik neked? :P
2010. nov. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Tény hogy vannak bunkó és szemétkedő emberek itt, de azért az ostoba kérdezőkből sokkal több van, akik gondolkodás helyett hülyét csinálnak magukból és emeletes marhaságokat kérdeznek! Van egy mondás! Hülye kérdésre, hülye válasz!

És igazad van, akkor mi f... írok ide, ha nem segítek??

De segítek! Próbállak megtanítani gondolkodni:)

Ha így folytatod egy életen át csalódni fogsz, minimum...

Egyébként van barátod, miért vagy gyáva megkérdezni?

2010. nov. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Tényleg jó lenne, ha írnék neked egy ilyen állatságot, elhinnéd???:

Volt egy ismerősöm, ez alapján írom!

Szóval, 100%, hogy az anyukájára emlékezteted...

Ülj az ölébe, nézz a szemébe és simogasd meg, mert akkor úgy foja érezni, hogy az anyukája vagy és találsz magadnak egy nagyon jó barátot! Aztán súkd a fülébe, hogy kívánsz valami keményet, mert az anyukája mindig szerette a jéggé fagyasztott csokoládét!

Vagy írjam azt, hogy azért néz téged, mert segítséget akar, csak ha megszólal lelövik?? Jobb lesz?

2010. nov. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

szerintem az hogy valaki kérdez,és normálisan megfogalmazza,érthetően...az nem azt jelenti h. nem tud gondolkodni,hanem hogy érdekli más véleménye is

sajnálatos hogy ezt egyesek nem tudják megérteni

de sebaj...

"amit máshol nem mertél,itt megkérdezheted!"

pfff...ja,csak szűrd le azt a néhány értelmes választ a többi OFF közül -.-'


egyébként nekem annyiban jön be a srác h. jófej,meg normális...de nem az esetem :)

2010. nov. 21. 22:11
 10/10 A kérdező kommentje:

és nem vagyok gyáva megkérdezni!

csak alapjában véve annyira hűűű de bazi nagyon nem érdekel,mert ha nincs közeledés minden OK

csak véleményt kértem...ennyi...StiMmT? XD

2010. nov. 21. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!